Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - AK Parti Biberoğlu'nu Değerlendirsin Çağrısı
Sarıyer'de 'Yağmur' Kazası 1 Ağır Yaralı
Kredi Kartı Borcundan Takibe Alınanların Sayısı Azaldı
Oltalar Farkındalık İçin Atıldı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

AK Parti Biberoğlu'nu Değerlendirsin Çağrısı

AK Parti Biberoğlu'nu Değerlendirsin Çağrısı
Sarıyerli AK Partililer, tüm kesimlerin sevgi ve desteğini kazanmış olan Sarıyer’in sevilen iş adamı ve siyasetçisi Başar Biberoğlu'nun değerlendirilmesini istiyor.
06.02.2014 / 23:35


Mart 2014'te yapılacak yerel seçimleri öncesinde partilerde Belediye Başkan adayları ve meclis üyesi adayları ilan edilmeye başlandı. AK Parti, Sarıyer Belediye Başkan adayı olarak M. Sedat Özsoy'u ilan etmesi ile birlikte gözler meclis üyesi adaylarına dikildi.

AK Parti'den İstanbul'un Sarıyer Belediye Başkan aday adayı olan Başar Biberoğlu, M. Sedat Özsoy'un adaylığının ilan edilmesinin ardından "Sarıyer birlik ve beraberlik içinde. Sedat Özsoy başkanımızın yanındayız. Durmak yok yola devam." açıklamasını yapmıştı.

AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı M. Sedat Özsoy ve AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir'e çağrı yapan Sarıyerli AK Partililer, tüm kesimlerin sevgi ve desteğini kazanmış olan Sarıyer’in sevilen iş adamı ve siyasetçisi Başar Biberoğlu'nun değerlendirilmesini istiyor.

AK Parti içinde bir çok aday adayının olmasına rağmen parti kurmayları daha önce ANAP döneminde Sarıyer'de belediye başkanlığı yapan M. Sedat Özsoy'un başkan adayı olmasına karar verdi.

Fakat Sarıyerli AK Partililer, Başar Biberoğlu'nun da Sarıyer Belediyesi yönetim kadrosunda veya meclis üyeliğinde görmek istiyor.

Sarıyer'deki Sivil Toplum Kuruluşları ve İl Derneklerinin de büyük desteğini alan AK Partili Başar Biberoğlu'na "OY DEPOSU" diye de bakılıyor. Sarıyerli AK Partililer, Başar Biberoğlu'na olan sempatinin, "Meclis Üyesi Adayı" yapılması halinde de AK Parti'ye büyük oy kazandıracağını ileri sürdüler.SEDAT ÖZSOY BAŞKANIMIZIN YANINDAYIZ

Sarıyer'in sevilen iş adamı Başar Biberoğlu, partisinin aldığı karara saygı duyduğunu belirterek, M. Sedat Özsoy’un seçim çalışmalarında yanında yer alacağını açıklamıştı.

Sarıyerli AK Partililer, "AK Parti Sarıyer'de yerel seçimi kazanmak ve sonra genel iktidara yürümek istiyorsa -ki istiyor elbette- halkta karşılığı olan böyle adayları kazanmalıdır. AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı M. Sedat Özsoy ve AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir'in, Başar Biberoğlu'nu değerlendireceğini ve destek vereceğini umuyoruz. AK Parti önümüzdeki dönemde güçlü bir kadroyla yürümek istiyorsa Başar Biberoğlu'nu meclis üyeliği veya belediye yönetiminde görev vermelidir. Eğer AK Parti bu döneme damgasını vuracaksa Başar Biberoğlu ile yola çıkılmalıdır." dediler.

Partisinin kararına saygı duyduğunu belirterek, basarbiberoglu.com'dan, bir açıklama yapan Başar Biberoğlu, Sedat Özsoy’un seçim çalışmalarında yanında yer alacağını söyledi.

SARIYER BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE

Açıklamada, Sarıyer’in birlik ve beraberlik içinde olduğunu ifade eden Başar Biberoğlu, “Bizler AK Partililer olarak her zaman dik durup birlik olup, diri olacağız. Çalmadık kapı bırakmadan, sıkmadık el bırakmadan çalışmalarımıza devam edeceğiz. Allahın izni ile Sarıyer’de en yüksek oyu alacağız. Başkanımız Sedat Özsoy’la birlikte Sarıyer, gerçek belediyecilik hizmetini alacaktır. Sedat Özsoy başkanımızın yanındayız. Durmak yok yola devam.” dedi.

Aday adaylığı sürecinde kendisini destekleyen tüm dostları ile birlikte AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Sedat Özsoy’un yanında olduklarının altını çizen Başar Biberoğlu, “Tüm dostlarıma bana verdikleri destekten dolayı teşekkür ederim. Şimdi Sarıyer için, Sarıyer’imizin geleceği için Sedat Özsoy’la beraberiz. Allahın izni ile çok çalışıp en az % 60 oy alarak seçimlerden zaferle çıkacağız.’’ ifadelerini kullandı.SARIYERLİLERİN GÖNLÜNE TAHT KURMUŞ

Sarıyer Spor Kulübü’ne verdiği destek, özellikle; hayvan hakları, insan hakları ve engellilere yönelik sosyal sorumluluk projelerine yaptığı katkılar nedeniyle Sarıyerlilerin gönlüne taht kuran Başar Biberoğlu, zaman zaman ödüllerle de taçlandırıldı. HAÇİKO Hayvanları Çaresizlikten ve İlgisizlikten Koruma Derneği tarafından Sarıyer'in sevilen iş adamı ve Siyasetçilerinden Başar Biberoğlu'na Altin Pati Ödülü verildi.Yılların deneyimli siyasetçisi ve iş adamı AK Partili Başar Biberoğlu, 1992 yılından itibaren emlak ve inşaat sektöründe yer alan ve bu alanda vermiş olduğu çeşitli eğitimlerin yanı sıra, emlak sektörünün büyük yatırımcılarına danışmanlık yapıyor.