Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Sarıyerli Kalabilmek için OY’UNU Kendine Ver
Milyonlarca emekliye müjde...
Hükümetten 'Dolar' Açıklaması
Yeniköy'de Feci Kaza

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Sarıyerli Kalabilmek için OY’UNU Kendine Ver

Sarıyerli Kalabilmek için OY’UNU Kendine Ver
Saadet Partisi Sarıyer İlçe Başkanlığı yaklaşan yerel seçimler öncesi seçim startını verdi. Saadet Partisi Sarıyer Belediye Başkan Adayı Şükrü Dural, “Sarıyerli kalabilmek için OY’unu kendine ver” dedi.
03.02.2014 / 11:01


Saadet Partisi’nin 2014 yerel seçimlerinde Sarıyer Belediye Başkan Adayı Makine Mühendisi Şükrü Dural oldu. Saadet Partisi’nin yükselişte olduğunu belirten Şükrü Dural, Güçlü bir şekilde sahaya indiklerini söyledi.

“OYUNA Gelme, OY’unu kendine ver” sloganıyla Sarıyerlileri tek tek ziyaret eden Şükrü Dural, “Şu anda yaşadığımız Sarıyer topraklarının efendisi kalabilmek için oy’unu kendine ver. Mevcut imar planları, Sarıyer’imizde villa kent oluşması için tasarlanmış planlardır. Bu planlarda şu anki Sarıyerliler, yani biz Anadolu insanları başka yerlere gönderilecek veya kendi mahallelerinde oluşturulacak, çok katlı, küçük metrekareli sosyal konutlara yerleştirilecek, gelen villa kondu sakinleri için ucuz işgücü oluşturulacaktır. Ve bu toprakların efendisi değişmiş olacaktır. Sarıyer’ine sahip çıkmak istiyorsan oy’unu kendine ver. Bu oyun’u boz, OY’unu Milli Görüş Partisi Saadet Partisi’ne ver.” diyerek Sarıyerlilere çağrı yapıyor. Saadet Partisi milli görüşün yegâne partisi olduğunu belirten Şükrü Dural, Sarıyerlilere bir bildiri dağıtarak şu uyarılarda bulunuyor:

“20. Haçlı Seferi’ne destek verme, Oyun’a gelme oy’unu kendine ver."

-Haçlı Seferi’nin yapıldığı Irak’taki 2 milyona yakın insanın öldürülmesi oyun’una gelme oy’unu kendine ver.

-İşgal altında bulunan Irak’taki Müslüman kadın ve kızların ırzına geçenlere destek verme Oyun’a gelme oy’unu kendine ver.

-Faiz lobisinden şikâyet edip de bugüne kadar 620 milyarını faiz lobisine ödeyenin Oyun’una gelme oy’unu kendine ver.

-Dış borcu 600 milyar dolara çıkarıp de IMF’ye olan 10 milyar dolar borç bitti diye bayram yapanların Oyun’una gelme oy’unu kendine ver.

-Zinayı suç olmaktan çıkarıp, kürtajın fazlalığından şikâyet edenin Oyun’una gelme oy’unu kendine ver.

-Oy vermek vekâlet vermektir. İktidara getirdiklerinizin vebaline oy veren olarak siz de ortak olacağınızdan hesap gününü düşünerek oy’unuzu kendinize veriniz.