Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Sedat Özsoy Başkanımızın Yanındayız
Sarıyer'de 'Yağmur' Kazası 1 Ağır Yaralı
Kredi Kartı Borcundan Takibe Alınanların Sayısı Azaldı
Oltalar Farkındalık İçin Atıldı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Sedat Özsoy Başkanımızın Yanındayız

Sedat Özsoy Başkanımızın Yanındayız
AK Parti Sarıyer Belediye Başkanı aday adaylarından ve Sarıyer’in sevilen iş adamı Başar Biberoğlu, adaylığı açıklanan Sedat Özsoy’u tebrik ederek desteklerini iletti.
02.02.2014 / 22:07


Partinin aldığı karara saygı duyduğunu belirten Başar Biberoğlu, Sedat Özsoy’un seçim çalışmalarında yanında yer alacağını söyledi.

Sarıyer’in birlik ve beraberlik içinde olduğunu ifade eden Başar Biberoğlu, “Bizler AK Partililer olarak her zaman dik durup birlik olup, diri olacağız. Çalmadık kapı bırakmadan, sıkmadık el bırakmadan çalışmalarımıza devam edeceğiz. Allahın izni ile Sarıyer’de en yüksek oyu alacağız. Başkanımız Sedat Özsoy’la birlikte Sarıyer, gerçek belediyecilik hizmetini alacaktır. Sedat Özsoy başkanımızın yanındayız. Durmak yok yola devam.” dedi.

Aday adaylığı sürecinde kendisini destekleyen tüm dostları ile birlikte AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Sedat Özsoy’un yanında olduklarının altını çizen Başar Biberoğlu, “Tüm dostlarıma bana verdikleri destekten dolayı teşekkür ederim. Şimdi Sarıyer için, Sarıyer’imizin geleceği için Sedat Özsoy’la beraberiz. Allahın izni ile çok çalışıp en az % 60 oy alarak seçimlerden zaferle çıkacağız.’’ ifadelerini kullandı.