Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Av. Necati Yıldırım’dan örnek davranış
Salih Bayraktar: </br>Gençlerimize Sahip Çıkalım Onları Bezdirmeyelim, Tüketmeyelim Aksine Hayata Bağlayalım
Çayırbaşı Mahallesi Muhtarı Bektaş İETT ve İBB’yi eleştirdi
“Küresel Siyasi Hegemonyanın Baronları Eninde Sonunda Diz Çökecektir”

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Av. Necati Yıldırım’dan örnek davranış

Av. Necati Yıldırım’dan örnek davranış
CHP Sarıyer Belediye Başkan Aday Aday Av. Necati Yıldırım Havantepe’deki Balahatun İlkokulu’nu ziyaret etti. Okulun gerekli ihtiyaçlarının alınması için bir miktar bağışta bulunan Yıldırım’a katkılarından dolayı bir teşekkür plaketi verildi.
02.02.2014 / 21:49


CHP Sarıyer Belediye Baskan Aday Adayı Av. Necati Yıldırım Sarıyer’deki tüm aday adaylarına örnek olacak bir yardımda bulunarak miniklerin gönlünü fethetti. Sarıyer’in sevilen ve tecrübeli avukatlarından Necati Yıldırım, Balahatun İlkokulu ziyaret etti ve öğrencilerin velileriyle bir araya gelerek sorunlarını ve okulun ihtiyacı olan eksiklerin neler olduğunu dinledi. Yıldırım, eğitimde farklılık ve sportif faaliyetlere gösterilecek daha fazla ilgiyle okulun başarı basamaklarını daha hızlı da çıkabileceğinin altını çizdi. Necati Yıldırım, Havantepe’de muhteşem bir manzara ve büyük bir bahçeye sahip olan Balahatun İlkokulu’nda öğrenci sayısındaki azalmanın yarattğı olumsuz etkileri giderebileceğini söyledi.

CHP Sarıyer Belediye Baskan Aday Adayı Av. Necati Yıldırım’a okula yaptığı katkılardan dolayı Okul Müdürü Temel Kurt tarafından bir teşekkür plaketi verildi. Yıldırım, okulların her türlü ihtiyaçları olduğunda yardımlarının hep eğitimden yana olacağını vurguladı.