Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Zaman’dan Özsoy’a Tebrik ve Destek
Salih Bayraktar: </br>Gençlerimize Sahip Çıkalım Onları Bezdirmeyelim, Tüketmeyelim Aksine Hayata Bağlayalım
Çayırbaşı Mahallesi Muhtarı Bektaş İETT ve İBB’yi eleştirdi
“Küresel Siyasi Hegemonyanın Baronları Eninde Sonunda Diz Çökecektir”

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Zaman’dan Özsoy’a Tebrik ve Destek

Zaman’dan Özsoy’a Tebrik ve Destek
AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Aday Adayı Ali Rıza Zaman, adaylığı açıklanan Sedat Özsoy’a tam destek verdi. Özsoy’a “Adaylığınızı tebrik ediyor ve destekliyoruz. Yanınızdayız, hep beraber çalışacağız.” dedi.
02.02.2014 / 21:19


AK Parti’nin adaylarını, demokratik bir anlayışla hareket ederek belirlediğine vurgu yapan AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Aday Adayı Ali Rıza Zaman, tebrik kutlamasında “Sarıyer Belediye Başkan Adayı olmak için başvuran aday adaylarından biri olarak adaylığı açıklanan Sedat Özsoy’a başarılar diliyorum. Bu bir demokrasidir ve Özsoy’un adayımız olarak açıklanmasını demokratik olgunluk çerçevesinde tebrik eder hayırlara vesile olmasını temenni ederim. Bu süreçte bana desteğini sunan, tanıdığım veya tanımadığım tüm insanlara gönüller dolusu sevgi ve saygılarımı sunuyorum ve benimle birlikte adayımız Sedat Özsoy’u desteklemelerini istiyorum.” ifadelerine yer verdi.

Teşkilatın tercihi doğrultusunda hareket edip AK Parti’nin kazanması için mücadele edeceklerinin altını çizen Ali Rıza Zaman; “Hizmet yolunda inançla, azimle ve kararlılıkla hep birlikte Sarıyer’imiz için ve AK belediyecilik için çalışacağız. Bu vesileyle tekrar adayımızı tebrik eder Sarıyer’imiz için herşeyin en güzelinin olmasını dilerim” dedi.