Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Kulübümüz, Gençliğe Spor Okulu Olacak
Kredi Kartı Borcundan Takibe Alınanların Sayısı Azaldı
Oltalar Farkındalık İçin Atıldı
Atamızı Özlemle Anıyoruz 1881-193∞

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Kulübümüz, Gençliğe Spor Okulu Olacak

Kulübümüz, Gençliğe Spor Okulu Olacak
Kısırkaya Spor Kulübü Genel Kaptanı Semih Hacısüleymanoğlu, “Sarıyer gençlerini sokak köşelerinden, spor sahalarına taşıyacağız” dedi.
02.02.2014 / 01:12


Spor kulüplerinin her birinin okul görevi gördüğünü belirten Semih Hacısüleymanoğlu, “Spor kulüpleri, teşvik edici ve özendirici olmalıdır. Kulüpler eğitim kurumlarını da destekleyen kuruluşlardır. Her mahallede spor kulüpleri kurulmalı. Var olanlar desteklenmelidir. Diğer takımlarımızın ilçemizde söz sahibi olmasını diliyoruz.” diye konuştu.

Sporu çok sevdiğini ve çocukluğundan bu yana spor aşkıyla faaliyetler yaptığını anlatan Semih Hacısüleymanoğlu, “Sporla geçiyor günlerim. Bunu geçliğe de aktarıyorum. Kısırkaya içinden çocukları spora teşvik ediyorum. Kulübümüzde sokaktaki gençliği spor yapan, sosyal insanlar haline getiriyoruz. Çevre köylerden de birçok genç kardeşimizi yanımıza alarak yola çıktık.” ifadelerine yer verdi.

Kısırkaya Spor Kulübü’nün de güçlenmesi ve transferleri konusunda da çalışmalar yaptıklarını anlatan Semih Hacısüleymanoğlu, “Şu anda bizim transferlerimizi sıfırdan başlatıyoruz. Kısırkaya Spor Kulübü olarak hedefimizin ne kadar büyük olduğunu Bülent Akatay hocamızı takımın başına getirerek göstermiş olduk.” Şeklinde konuştu.

Semih Hacısüleymanoğlu, öncelikle hedeflerinin amatör lige yükselmek olduğunu kaydederek “Öncelikli olarak grubumuzu şampiyon olarak bitirmek istiyoruz. Hemen ardından süper amatör lige yükselmek için hazırlıklarımızı yapacağız. Fakat her şeyden önemlisi ben Sarıyer’in insanı olarak, Semih Hacısüleymanoğlu olarak, ilçemizin gençlerine sahip çıkmak ve onları sokak köşelerinden spor sahasına getirmektir” dedi.