Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Kısırkaya Spor Kulübü Çıtayı Yükseltti
Sarıyer'de 'Yağmur' Kazası 1 Ağır Yaralı
Kredi Kartı Borcundan Takibe Alınanların Sayısı Azaldı
Oltalar Farkındalık İçin Atıldı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Kısırkaya Spor Kulübü Çıtayı Yükseltti

Kısırkaya Spor Kulübü Çıtayı Yükseltti
Kısırkaya Spor Kulübü yöneticileri, Genel Kurulları sonrası, yeni yönetimini tanıtmak ve hedeflerini anlatmak için bir basın toplantısı düzenledi.
01.02.2014 / 13:33


Kısırkaya Spor Kulübü’nün kurumsallaşması için yeni yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra idari kadronun da tamamen değiştirildiği belirtilen basın toplantısında konuşan Kısırkaya Spor Kulübü Başkanı Hikmet Atar ve 2. Başkanı Erdoğan Güler, takımın başarısının artırılması ve öncelikle kulübü amatör lige yükselmeyi hedeflediklerini anlattılar. Toplantıda yapılan yazılı basın açıklamasında da özellikle Kısırkaya Spor Kulübü Başkanı Hikmet Atar ve 2. Başkanı Erdoğan Güler’in ortak istişaresi ile eski Gümüşdere Spor Kulübü Başkanı Murat Tekoğul’un yönetici olarak ve Bülent Akatay’ın ise hoca olarak bilgisinden ve tecrübesinden yararlanmak için, ekibe dâhil edildiğine dikkat çekildi.

Transferleri Hocamız Yapıyor

Bütçenin de yeniden düzenlendiğine vurgu yapılan basın açıklamasında, transfer harcamaları için de fon oluşturulduğu belirtildi. Transferlerde özellikle yerel oyunculara ağırlıklı olarak yer verileceğine işaret edilen basın açıklamasında, “Hocamızla takımımızın durumunu genişçe ve istatistiklerle analiz ettik ve konuştuk. İyi bir takım kurmak için köyümüzün ve ilçemizin gençlerini de görmek ve denemek istedik. Bu arada hocamız transfer için çalışmalar yaptı. Takımımıza gerçekleştireceğimiz oyuncu listesini hocamızdan aldık. Transfer sezonu bitmeden hocamızın ilave istekleri de dikkate alınarak kadromuza kazandırılacaktır” sözlerine yer verildi. Kısırkaya Spor Kulübü olarak, sadece A takım değil, genç takım ve minikler içinde önemli çalışmalar yaptıkları anlatılan basın açıklamasında, genç takım için ise İlker Büyükdurmuş ile anlaşıldığı belirtiliyor. Kısırkaya Spor Kulübü için sıkıntı olarak adlandırılabilecek ve tespit ettiklerine dikkat çekilen hususlara ise basın bülteninde şu cümlelerle yer verildi:

Kaymakamlık ve Belediye Bize Destek Olmadı

“Kısırkaya Spor Kulübü’nün ücra bir köşede kalması, unutulması, köyümüzün adının ve kulübümüzün tam manası ile tanıtılamamış olması, üstünde durulması halinde köyümüzün tüm güzelliklerinin çevre halkına, civar köylere ve dışarıdan gelecek kitlelere daha iyi bir şekilde tanıtılabilecek olması çok önemli. Yetişen gençliğe faydalı ortamlar ve kötü alışkanlıklardan kurtarmak ve korumak amaçlı çalışmalar yapsakta gerek muhtarlığımızdan, gerekse Valilik, Kaymakamlık ve belediyelerden destek alamadık. Tesisleşme konusunda köyümüzde imkanlarımız fazlasıyla var. Ancak gerek bütçe eksikliği, gerek desteklerin yeterince yapılamıyor olması sıkıntımızdır.”

Kısırkaya Spor Kulübü Yönetim ve Teknik Kadrosu şöyle:


Kısırkaya Spor Kulübü Başkanı Hikmet Atar, 2. Başkanı Erdoğan Güler,

Üyeler: Kamil Özkurt, Harun Bala, Fikri Dabak, Suat Akkaya, Nail Kılınç Kısırkaya Spor Kulübü Genel Kaptanı: Semih Hacısüleymanoğlu, Federasyon Sorumlusu: Murat Tekoğul, Antrenör: Bülent Akatay

Altyapı Antrenörü: İlker Büyükdurmuş,