Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Emirgan'da Denizden Kadın Cesedi Çıktı
İki Yeni Karakol Hizmete Açıldı
Motosikletlinin Sıkıştırdığı Otomobil Bariyerlere Ok Gibi Saplandı
Sarıyer Müftüsü Oğuzhan Kadıoğlu’na</br> Şok Suçlamalar!

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Emirgan'da Denizden Kadın Cesedi Çıktı

Emirgan'da Denizden Kadın Cesedi Çıktı
Emirgan açıklarında denizde ceset gören vatandaşlar, durumu polise bildirdi. Yapılan aramalar sonucu bulunan cesedin bir kadına ait olduğu belirlendi.
29.01.2014 / 18:02


Emirgan açıklarında deniz yüzeyinde ceset gören vatandaşlar, durumu polise bildirdi. Yapılan aramalar sonucu bulunan cesedin bir kadına ait olduğu belirlendi.

Emirgan'da deniz yüzeyinde bir kadının hareketsiz durduğunu görenler, durumu polise bildirdi. Olay yerine gelen polis, denizdeki kadının çıkarılması için Sahil Güvenlik'ten yardım istedi. Kısa sürede olay yerine giden Sahil Güvenlik botu, kadını İstinye'deki iskeleye çıkardı. Buraya gelen sağlık ekipleri, yaptıkları kontrolde kadının hayatını kaybettiğini belirledi.ÜZERİNDEN KİMLİK ÇIKMADI

Polis ekiplerinin yaptıkları incelemede 40-45 yaşlarında bir kadına ait olduğu belirlenen cesedin üzerinden kimliğine ilişkin belge çıkmadığı tespit edildi. Olayı gören Metin İlbeyci, "Sahilde yürüyordum. Burada bir kadının düştüğünü söylediler. Ben de o şekilde gördüm. Sanki yaşıyormuş gibiydi, vücudu oynuyordu denizin üzerinde. Müdahale etmeye çalıştım ama korktum atlayamadım. Polisi aradım, ardından sahil güvenlik geldi. Cesedi aldılar denizden" diye konuştu.

OLAYLA İLGİLİ SORUŞTURMA DEVAM EDİYOR

Yapılan incelemelerin ardından ceset, otopsi yapılmak üzere Adli Tıp Kurumu'na götürüldü. Bir görgü tanığı, kadını ilk gördüğünde sağ olduğunu, ağzından köpük çıktığını söyledi. Polis, kadının ölüm sebebine ilişkin soruşturma başlattı. Polisin olayla ilgili soruşturması devam ediyor.