Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - CHP SARIYER’DE ORTALIK KARIŞACAK
İki Yeni Karakol Hizmete Açıldı
Motosikletlinin Sıkıştırdığı Otomobil Bariyerlere Ok Gibi Saplandı
Sarıyer Müftüsü Oğuzhan Kadıoğlu’na</br> Şok Suçlamalar!

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

CHP SARIYER’DE ORTALIK KARIŞACAK

CHP SARIYER’DE ORTALIK KARIŞACAK
CHP Sarıyer Belediye Başkan Aday Adayı Cengiz Tamer, partinin derin ismi Kamber Doğan’la birlikte çok ses getirecek bir skandala imza attılar.
23.01.2014 / 16:43


Sarıyer Yenigün Gazetesi muhabirleri her zaman her yerde olabilir, fakat siz bunu kendi gölgeniz zanneder ve göremezsiniz. Habercilikte sınır tanımıyoruz, özel haberimiz çok ses getirecek... CHP Sarıyer Belediye Başkan Aday Adayı Cengiz Tamer, partinin önde gelen derin ismi Kamber Doğan’la birlikte çok ses getirecek bir olaya imza attı. Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in yolsuzluk belgelerini eline geçiren bu ikili, tüm Türkiye’ye deşifre edilmesi için Hürriyet Gazetesi yazarı Yalçın Bayer ile geçtiğimiz Salı günü saat: 14:00 sularında Ulus'ta bulunan Cheers cafe’de buluştular. Şükrü Genç’in Sarıyer sınırlarında bir arsa ile ilgili yolsuzluk yaptığına dair belgelere sahip olan Cengiz Tamer ve Kamber Doğan, Hürriyet Gazetesi yazarı Yalçın Bayer’e bu belgeleri vererek haber yapmasını rica etti. Cengiz Tamer ayrıca Yalçın Bayer’den kendisinin aday adaylığı ile ilgili destek isteyerek, kendisini ön plana çıkaracak yazı yazması için de istekte bulundu. Şükrü Genç'le ilgili Belgeleri kontrol eden usta gazeteci Yalçın Bayer ise Şükrü Genç’i kastederek “Allah bu hırsızların belasını versin” dedi. Ve “elindeki belgeleri en iyi şekilde değerlendireceğini” söyledi.CHP ÖRGÜTÜNÜN, CENGİZ TAMER İÇİN HAZIRLADIĞI CAN ALICI TEK SORU!

CHP’Lİ BİR ADAY ADAYI, KENDİ PARTİSİNİ TÜRKİYE’YE REZİL EDER Mİ?

BU BELGELERİ SAVCILARA VEYA CHP GENEL MERKEZİ’NE VERMESİ GEREKİRKEN, NEDEN GAZETECİYE VERDİ?

CHP’nin Sarıyer Belediye başkan adayı olmak için her yol mübah diyen bir zihniyetin parçası olmak bu kez CHP’nin belediye başkan aday adayına nasip oldu. Konuyla ilgili CHP örgütünün önde gelen isimlerinin görüşlerine başvurduk, partinin önemli isimleri olayla ilgili “Şükrü Genç’in yolsuzluklarını deşifre etmek, namuslu bir insan gibi vicdana uygun davranmaktır ve takdire şayandır. Fakat bu yolsuzluk ve hırsızlık belgelerini hukuk yoluyla mahkemeye taşımak dururken veya Ankara’ya CHP Genel Merkezi’ne ulaştırmak varken, yangından mal kaçırır gibi Hürriyet Gazetesi yazarına gitmek ve bu belgeleri Türkiye'ye deşifre edilmesini istemek dürüstlük değildir. Bu davranış kesinlikle Cumhuriyet Halk Partisi’ne ciddi zarar verir. İçimizde böyle casus gibi çalışıp, mevcut belediye başkanını düşürerek, onun yerine geçmek isteyen bir kişi kesinlikle partimize yakışmaz. Şükrü Genç’in yolsuzluk belgelerine gelirsek, Başkan Genç'in bu tarz olaylarına daha önce de şahit olduğumuz için pek şaşırmadık, ilerleyen günlerde bu konu muhakkak ayrıntısıyla ortaya çıkacaktır. Fakat Şükrü Genç eğer böyle ciddi bir yolsuzluğun içindeyse, Sarıyer’de işi bitmiş demektir” diyerek, büyük tepki gösterdiler. 


YORUMLAR
SELAMİ CAN: 
"DİCEK NE SÖZ VARKİ"
CENGİZ TAMER HOCAYI YILLARDIR TANIRIM ÇOK ŞEKER İYİ BİR ADAM AMA HERHALDE SİYASET DAKKA 1 GOL 1 BU ADAMI DA DEĞİŞTİRMİŞ.
24.01.2014 / 07:35
örgütçü: 
""
kamber efendi çevirdiğin oyunlar yüzleri aştı hala aynı kambersin durul artık düş yakamızdan
23.01.2014 / 21:30