Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - MHP İlçe Başkanı Erdal Çoban, 2 Meclis üyesini ihraç edilmesi için disipline sevketti
“Bu Mücadeleyi Devlet Ve Millet Olarak Sonuna Kadar Sürdüreceğiz”
‘7 Kardeştik 80 Milyon Olduk’
15 TEMMUZ GAZİSİ SABRİ GÜNDÜZ: Ayaksız yaşanır, vatansız yaşanmaz

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

MHP İlçe Başkanı Erdal Çoban, 2 Meclis üyesini ihraç edilmesi için disipline sevketti

MHP İlçe Başkanı Erdal Çoban, 2 Meclis üyesini ihraç edilmesi için disipline sevketti
MHP Sarıyer Meclis Üyeleri Erol Akkuş ve Osman Güloğlu AK Parti'ye mi geçiyor?
22.01.2014 / 12:34


MHP Sarıyer İlçe Başkanı Erdal Çoban, Meclis Üyeleri Erol Akkuş ve Osman Güloğlu'nu partiden kesin ihraç istemiyle disipline verdiklerini bildirdi. MHP Sarıyer İlçe Başkanı Erdal Çoban’ın Sarıyer'in gündemine oturan olayla ilgili yaptığı basın bildirisini yayınlıyoruz:

MHP Sarıyer İlçe Başkanlığı Basın Bildirisi

Belediye Meclis Üyelerimizden Osman Güloğlu ve A.Erol Akkuş’un yerel seçim süreci içerisinde siyasi menfaat sağlamak amacıyla başka bir siyasi parti ile çıkar ilişkileri içine girmiş oldukları tespit edilmiştir.

21/01/2014 tarihinde yapılan Olağanüstü Yönetim Kurulu Toplantısında, partimizden kesin ihraç talebiyle İl Disiplin Kurulu’na sevk edilmelerine oy birliğiyle karar verilmiştir.

Kamuoyuna saygıyla duyururuz.

Erdal ÇOBAN /MHP Sarıyer İlçe Başkanı


YORUMLAR
ÜLKÜCÜ GENÇLİK: 
""
menfaatiniz akp de dimi iki kurnaz, siz kendinizi ne akıllı sanıyosunuz cin fikirliler. mhp ye ihanet eden muhakkak bir gün allahından veya bir kulundan bulur elbet hadin şimdi yürüyün ense tıraşınızı görelim
22.01.2014 / 18:55