Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Sabri Avcı, Sedat Özsoy'u Tebrik Etti
100 Bin Dolarlık Pırlanta Gasp eden Şüpheliler Yakalandı
Sarıyer Emniyetinden Başarılı </br>Ocak Ayı Açıklaması
“Eğitimsiz Bir Toplumuz”

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Sabri Avcı, Sedat Özsoy'u Tebrik Etti

Sabri Avcı, Sedat Özsoy'u Tebrik Etti
Çevreci Başkan olarak bilinen Sabri Avcı, AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adaylığı resmi olarak açıklanması beklenen Sedat Özsoy'u, yayınladığı kutlama mesajıyla tebrik etti.
21.01.2014 / 11:58


Değerli Sarıyerliler, Değerli Hemşerilerim, Değerli Meslektaşlarım,

Malumlarınız olduğu üzere, AK Parti Sarıyer Belediye Başkanı aday adayı olarak yola çıkmıştım. Hedefim Sarıyer Belediye Başkanı olarak Sarıyerlilere, İstanbul’a ve Ülkemize hizmet etmek, faydalı ve güzel işler yapmaktı.

Ancak Partimizin tercihi Değerli Dostum Sedat Özsoy’dan yana tecelli etti. Öncelikle kendisini tebrik ediyor, tüm kalbimle başarılar diliyorum. Baştan beri ifade ettiğim üzere, bütün gücümle yanında olacağımı tekrar belirtmek istiyorum.

Değerli dostlarım,

Siyaset uzun soluklu bir iş. Sayın Başbakanımızın bir çok kez ifade ettiği üzere “hayat boyu sürecek bir maraton”. Ve bana göre ülkeye hizmet yolunda, insanımıza hizmet yolunda deruhte edilebilecek en kutsal vazifelerden birisi.

Rabbime sonsuz şükürler olsun. Bana çok güzel nimetler ihsan etti. Kendisi ile gurur duyduğum bir eşim, harika çocuklarım, harika dostlarım, uzun yıllardan beri devam ettiğim güzel bir işim, sizler gibi değerli dostlarım ve ülkem için, geleceğimiz içi hayallerim, ideallerim, rüyalarım, projelerim var! Ülkemin bana sunduğu fırsatları, Rabbimin bana lütfettiği nimetleri insanımızın, ülkemizin hizmetine sunma, paylaşma idealim devam edecek.

Aday adaylığım sürecince Sarıyer’i, Sarıyer’in değerli insanlarını, ülkemizin gerçeklerini daha yakından tanıma fırsatı buldum. Ulaşabildiğim herkese ulaşmaya gayret gösterdim, projeler hazırladım, paylaştım.

Sizlerden aldığım enerji, insanlarımızda gördüğüm muhteşem güzellik beni son derece mutlu etti.

Bu vesile ile, başta ailem olmak üzere, bu süreçte bana destek veren tüm dostlarıma, meslektaşlarıma, beni evlerine, gönüllerine kabul eden hemşerilerime bütün kalbimle teşekkür ediyor, ideallerim doğrultusunda, makam ne olursa olsun, hizmete amade olduğumu tekrar ifade etmek istiyorum.

Bu şarkı burada bitmez!


YORUMLAR
AK PARTİNİN KURUCU ÜYESİ: 
"PARA PARA PARA"
ÇEVRECİ ZENGİN İŞ ADAMI ABİM SEN BÖREKLERİ,ÇUKALATALARI,BAKLAVALARI,HEDİYELERİ DAĞITTIN REKLAMINI YAPTIN. HEE TABİ BU SÜREÇTE PARTİNİN İHTİYACINA YARDIM AMAÇLI İLÇE BAŞKANLIĞINA YAPTIĞIN AÇIKTAN MADDİ İYİKLERİDE UNUTMAYIZ. AMMA VELAKİN ARTIK YETER. AK PARTİ ÖZÜNE GERİ DÖNSÜN BU KADAR KAFİ SİZE,SEDAT ÖZSOYDAN BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCILIĞI KAPARIM DÜŞÜNCESİNDE İSENİZ Kİ ÖYLE. BENDE SİZE SÖYLÜYORUM SEDAT ÖZSOY BU PARTİYİ SİZE EMANET EDECEK KADAR SALAK DEĞİL.SEDAT BAŞKAN EN DOĞRU KARARI VERİR GÜVENİYORUZ BAŞKANIMIZA
22.01.2014 / 10:42