Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - DÜNYA ŞAMPİYONU ÖDÜLE DOYMUYOR
Sarıyer'de 'Yağmur' Kazası 1 Ağır Yaralı
Kredi Kartı Borcundan Takibe Alınanların Sayısı Azaldı
Oltalar Farkındalık İçin Atıldı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

DÜNYA ŞAMPİYONU ÖDÜLE DOYMUYOR

DÜNYA ŞAMPİYONU ÖDÜLE DOYMUYOR
Kıbrıs Olimpiyat Komitesi Başkanı Eyüp Zafer Gökbilen'in organize ettiği ve 26 Ocakta Girne Avrasya Taekwondo merkezinde gerçekleşecek Yılın spor Oscarları ödüllerinde Dünya Taekwondo Şampiyonu Sarıyerli İsmet Sağlam Yılın Spor Oscarları ödülüne layık görüldü.
09.01.2014 / 23:45

Yılın Spor Oscarları etkinliğine Kıbrıs Cumhurbaşkanı Devriş Eroğlu’da katılacak ve Sarıyer'in gururu İsmet Sağlam'a Yılın Oscarı ödülünü takdim edecek.

Taekwondo, Karate, Budo Federasyon Yönetim Kurulu, Grand Master, Komite başkanları ve Milli takım antrenörleri ile yaptığı ortak toplantıda; Faaliyetlerine kesintisiz olarak devam eden 2013 yılının başarılı kulüp, sporcu, antrenör, hakem ve yöneticilerini tespit etti. Ödüle layık görülen Kıbrıslı sporcuların yanı sıra, Türkiye'den de başarılı sporcular ödül törenine davet edildi.

Büyük Usta durmak bilmiyor

Türkiye, Bursa bölgesinden Sena Aydın, yıldız Bayanlarda en centilmen sporcu; İstanbul bölgesinden Kickboks A-Milli takım antrenörlerimizden Yasin Uzan, Yenigül Uzan ve Kütahya Emet'ten savunma sporlarının Kütahya Wushu İl Temsilcisi Hasan Akarsu'nun yanı sıra uzun yıllardır Türkiye'nin gururu olarak bir çok dünya rekoruna imza atan büyük usta, dünya rokertmeni, Grand Master İsmet Sağlam'da Yılın Oscarı ödülüne layık görüldü.Sarıyer Yenigün Gazetesi olarak Sarıyerimizin gururu olan İsmet Sağlam'ı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.