Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Başkan Genç Sponsorluğunda ŞOK Kitapçık
Sarıyer'de 'Yağmur' Kazası 1 Ağır Yaralı
Kredi Kartı Borcundan Takibe Alınanların Sayısı Azaldı
Oltalar Farkındalık İçin Atıldı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Başkan Genç Sponsorluğunda ŞOK Kitapçık

Başkan Genç Sponsorluğunda ŞOK Kitapçık
Milli Merkez, Sarıyer Belediyesi sponsorluğunda kendi partisi CHP'yi, Kemal Kılıçdaroğlu'nu, Mustafa Sarıgül'ü, Gül, Erdoğan Bahçeli ve Türkiye'deki tüm siyasi liderleri "hain, işbirlikçi ve bölücü" ilan eden bir kitapçık yayınladı.
18.12.2013 / 09:47


Milli Merkez, Sarıyer Belediyesi sponsorluğunda kendi partisi CHP'yi, Kemal Kılıçdaroğlu'nu, Mustafa Sarıgül'ü, Abdullah Gül'ü, Tayyip Erdoğan'ı, Devlet Bahçeli'yi ve Türkiye'deki tüm siyasi liderleri "hain, işbirlikçi ve bölücü" ilan eden bir kitapçık yayınladı.

Yerel seçimlerde güç birliği yapmak amacıyla bir araya gelen politikacı ve sivil toplum örgütü temsilcilerinden oluşan Milli Merkez, Sarıyer Belediyesi sponsorluğunda çok tartışılacak bir kitapçık yayınladı.

Kitapçıkta; Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül "Hain, İşbirlikçi ve Bölücü" olarak anlatılıyor.

Dernek, vakıf veya siyasi parti olmadıklarına dikkat çekilen Milli Merkez Sarıyer Temsilciliği ve Sarıyer Belediyesi'nin finansörlüğünde hazırlanan Güçbirliği Yazılarının da yer aldığı Kitapçıkta, Türkiye'nin tüm siyasi liderleri ile CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu ve CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül "hainlikle, işbirlikçilikle ve bölücülükle" suçlanıyor.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nın "CHP'yi Çökertmekle" suçlandığı kitapçıkta, Kemal Kılıçdaroğlu ve Mustafa Sarıgül, "ABD'nin Kürt Koridoru Oyuncuları" olduğu ileri sürülüyor...

"PKK'nın, AKP'nin ortağı" olduğu ifade edilen kitapçıkta, Sarıgül-Kılıçtaroğlu sayesinde muhalefetin de ortağı olduğu iddia ediliyor.

"Arslanlı Yolda Yürümek" isimli kitapçığın arka kapağında ise CHP'li Şükrü Genç'in Başkanı olduğu Sarıyer Belediyesi'ne Teşekkür ediliyor.

Finansı Başkan Şükrü Genç tarafından karşılandığı belirtilen kitapçığın arka kapağında, "KATKILARINDAN DOLAYI SARIYER BELEDİYE BAŞKANLIĞI'NA TEŞEKKÜR EDERİZ" cümlesi yer alıyor...

Kitapçıktaki "Dört İttifak Kümesi" olarak anlatılan 4 ana başlıklı tabloda şu tanımlar ve iddialar yer alıyor;"BOP İttifakı: ABD +İsrail + Tayyip + Barzani + APO.

Kürt Koridoru: ABD +İsrail + Gül + Gülen + Kılıçtaroğlu + Sarıgül.

Haçlı-Şeriat İttifakı: ABD +İsrail + Tayyip + Suudiler + El Kaide + El Nusra.

Haçlı-Hilal İttifakı: ABD +İsrail + Gül + Gülen + Bahçeli."Haber Kaynak: Türkiye Haber Ajansı

 


YORUMLAR
ÜMİT AZAT: 
""
EN SONUNDA BUNUDAMI YAPICAKTIN ŞÜKRÜ EFENDİ HİÇMİ YÜZÜN KIZARMADI BE ADAM
19.12.2013 / 00:19