Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Şükrü Genç Gelsin, Selami Uzun'dan Adamlık Öğrensin
Milyonlarca emekliye müjde...
Hükümetten 'Dolar' Açıklaması
Yeniköy'de Feci Kaza

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Şükrü Genç Gelsin, Selami Uzun'dan Adamlık Öğrensin

Şükrü Genç Gelsin, Selami Uzun'dan Adamlık Öğrensin
Maça gelen Sarıyerli taraftarlar kendi aralarında yaptıkları konuşmalarda, kısa bir süre önce kendilerine küfür ve hakaret eden mevcut Belediye Başkanı Şükrü Genç’le, Sarıyer’in yeni Belediye Başkanı olarak görülen Selami Uzun’u karşılaştırdılar.
16.12.2013 / 21:40


AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Selami Uzun, Yusuf Ziya Öniş Stadı’na giderek Sarıyer-Konya Anadolu Selçukluspor müsabakasını izledi. Müsabaka boyunca Gerek stadın protokol tribününden gerekse taraftarların olduğu bölümden yoğun destek alan Uzun’a maçın devre arasında ilgi doruk noktasına ulaştı.

Maça gelen Sarıyerli taraftarlar kendi aralarında yaptıkları konuşmalarda, kısa bir süre önce kendilerine küfür ve hakaret eden mevcut Belediye Başkanı Şükrü Genç’le, Sarıyer’in yeni Belediye Başkanı olarak görülen Selami Uzun’u karşılaştırdılar. Sarıyerli taraftarlar yaptıkları konuşmalarda “5 yıl boyunca belediye başkanlığını öğrenemeyen Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, başkan olarak son günlerini yaşadığı şu zaman diliminde gelsin Selami Uzun’dan adamlık öğrensin. Sarıyer taraftarlarına esrarkeş, alkolik ve o…..ç…….. diyerek küfür ve hakaret eden bir belediye başkanına en güzel dersi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu verecektir. Şükrü Genç’in bir kez daha belediye başkanlığına aday gösterileceğini düşünmüyoruz” dediler.

ŞÜKRÜ GENÇ, SARIYERLİLERE GÜLMEYİ UNUTTURDU

Şükrü Genç, Belediye Başkanlığı döneminde uygulamaya koyamadığı adamlığı, umarız sokakta gezen normal sivil bir vatandaş olarak uygular. AK Parti’nin Belediye Başkan Adayı olan Selami Uzun’la Sarıyer’in her yerinde karşılaşıyoruz. Kimi zaman sahilde, bazen cafede, kahvede, iş yerlerimizde… Selami Başkan hep bizlerle vakit geçiriyor ve sorunlarımızı dinleyerek, daha şimdiden çözüm yollarına gidiyor. Selami Uzun’la sohbet ettiğimizde iki isim arasındaki farklar anında anlaşılıyor. Mütavazi yapısı, yardımseverliği, konuşurken karşısındaki insana gösterdiği samimiyet, insanlar arasında ayırım yapmamasıyla Selami Başkan bizden, halktan biri… Son yıllarda Sarıyerli olarak hiçbirimizin yüzü gülmüyor. İnşallah Selami Uzun Başkan olduğunda Sarıyerliler yıllardır unuttuğu mutlu günlerini tekrar hatırlayacak” diye konuştular

 


YORUMLAR
UMUT HANCIOĞLU: 
"İSTANBULUN EN KÖTÜSÜ ŞÜKRÜ"
ŞÜKRÜ GENÇ İSTANBULUN EN KÖTÜ BELEDİYE BAŞKANI.GEÇENLERDE SOKAKTA GÖRDÜM MORAL MOTİVASYON SIFIR.KESİN GENEL MERKEZDEN ALDIĞI İZLENİMLER BERBATTIR
17.12.2013 / 20:43