Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Başar Biberoğlu'na Büyük Onur
“Bu Mücadeleyi Devlet Ve Millet Olarak Sonuna Kadar Sürdüreceğiz”
‘7 Kardeştik 80 Milyon Olduk’
15 TEMMUZ GAZİSİ SABRİ GÜNDÜZ: Ayaksız yaşanır, vatansız yaşanmaz

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Başar Biberoğlu'na Büyük Onur

Başar Biberoğlu'na Büyük Onur
AK Partili Başar Biberoğlu, Altın Pati Ödülü'ne layık görüldü
14.12.2013 / 10:15


HAÇİKO Hayvanları Çaresizlikten ve İlgisizlikten Koruma Derneği tarafından Sarıyer'in sevilen iş adamı ve Siyasetçilerinden Başar Biberoğlu'na Altin Pati Ödülü verildi.HAÇİKO Hayvanları Çaresizlikten ve İlgisizlikten Koruma Derneği tarafından 1. Altın Pati Ödül Töreni düzenlendi.

HAÇİKO Hayvanları Çaresizlikten ve İlgisizlikten Koruma Derneği olarak Eyüp Belediyesi ile arazi ve bina yapımını gerçekleştireceği Avrupa'da bile benzeri az bulunan HAÇİKO Sokak Hayvanları Yuvası ve Eğitim Merkezi'nin lansmanı için düzenlenen ve 1.'Altın Pati Ödülleri'nin verildiği balo, Atilla Kaplakarslan'ın sahibi olduğu Vizyon Production'ın öncülüğünde Ataköy Sheraton'da gerçekleştirildi.Ömür Gedik'in Başkanı olduğu HAÇİKO Hayvanları Çaresizlikten ve İlgisizlikten Koruma Derneği'nin, Eyüp Belediyesi ile birlikte organize edilen ve HAÇİKO Sokak Hayvanları Yuvası ve Eğitim Merkezi'nin yapımı için gelir elde etmek üzere gerçekleştirilen baloda, sanat ve iş dünyasının ünlüleri hayvanlar için biraraya geldi.SHERATON İstanbul Ataköy Hotel’in mekan sponsorluğu, AVRUPAGÖZ’ün Ana Sponsorluğu, ALTINBAŞ HOLDING’in Co Sponsorluğu ve KRAL TV’nin Medya Sponsorluğunda düzenlenen HAÇİKO ALTIN PATİ ÖDÜL TÖRENİ adeta ünlülerin geçidine döndü.

Hayvansever ünlülere ve kurumlara verilen "1. ALTIN PATİ ÖDÜLÜ" nedeniyle düzenlenen baloya, iş, sanat, siyaset, sinemanin önde gelen isimleri ile TV ve medya mensupları katıldı.Vizyon Production - Atilla Kaplakarslan tarafından gerçekleştirilen ve Sunuculuğunu Vatan ŞAŞMAZ'ın yaptığı geceye destek için Behzat GERÇEKER ve Enbe Orkestrası eşliğinde, Ferhat GÖÇER, Rafet El Roman, Atiye, Yusuf GÜNEY ve Süperstar Ajda Pekkan canlı performanslarıyla yer aldı.

Sanatçı Yusuf Güney söz ve bestesi kendisine ait olan Hayat Bileziğim adlı şarkıyı Ömür Gedik ile birlikte ilk kez seslendirdi.Gecede, İş adamı ve Siyasetçi Başar Biberoğlu, Halit Kivanç, Kültür ve Turizm Bakanlığı Telif Hakları ve Sinema Genel Müdürü Abdurrahman Çelik, Jolly Tour Sinan Vardar, Füsun Önal, Kerem Göğüş, Wilma Elles, Koç Üniversitesi Tayga Gedik , Berk Oktay, İbrahim Çelikkol, Lale Çangal, Gonca Vuslateri, Aylin Arasil, Av Edip Önder, Hande Katipoğlu, D&R Store, Tropikal PET ve SugarWorkz Murat Şeker gibi "Hayvansever Ünlü"lere ve Kurumlara 1. ALTIN PATİ ÖDÜLÜ verildi.15 Dönüm
 Arazi Üzerine Kurulacak

Mayıs ayı içinde Temeli atılması planlanan HAÇİKO Sokak Hayvanları Yuvası Ve Eğitim Merkezi'nin Proje Anatolia System Mimarlık Doç.Dr. ve Yüksek Mimar Gülay Yedekçi ARSLAN tarafından Bağış olarak gerçekleştirilecek.

Yaklaşık 15 Dönüm Arazi üzerine kurulacak merkez kendi enerjisini üretecek ve binalar alttan ısıtmalı olacak. Merkezde, Tiyatro Salonu ve Çocuklar için Oyun Parkı, Köpek Hoteli ve Köpek gezdirme alanları ile 24 saat açık tedavi merkezi bulunacak.

Merkezde Av. Edip Önder, Önder Hukuk Avukatları ve Av. Serdar Uluç gönüllü olarak HAÇİKO için hizmet verecek.