Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - SARIYER'İ GENÇLERLE YÖNETECEĞİM
Başkan Genç’e ‘Üstün Hizmet Ödülü’ Verildi
Çayırbaşı'nda Uyuşturucu Operasyonu
AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar: CHP İstikrara Evet Dedi

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

SARIYER'İ GENÇLERLE YÖNETECEĞİM

SARIYER'İ GENÇLERLE YÖNETECEĞİM
Gençlere düğün ve evlilik desteği sağlayacağını kaydeden Başar Biberoğlu, “İstanbul’un incisi Sarıyer için göreve hazırım dedi.
16.11.2013 / 10:24


30 Mart 2014’te yapılacak olan yerel seçimlerde AK Parti’den Sarıyer Belediye Başkan Aday Adayı olan Sarıyerli İşadamı Başar Biberoğlu, öncelikli hedefinin gençler ve Sarıyer’in kronik sorunlarının çözümü olacağını söyledi.

Gençlere düğün ve evlilik desteği sağlayacağını kaydeden Biberoğlu; Sarıyer’in insanına, hayvanına, ağacına, çiçeğine, böceğine, taşına, toprağına kadar sahip olduğu her değere sahip çıkacağını belirtti. “2014 yerel seçimlerinde İstanbul’un incisi Sarıyer için göreve hazırız” diyen AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Aday Adayı Başar Biberoğlu, Sarıyer’de Kentsel Dönüşüm ve İmar Sorunlarının öncelikli hale geldiğini ve bunu çözebilecek tek gücün AK Partili bir başkan olacağını ifade etti. Mülkiyet sorununda açık ve net olacağını ifade eden Biberoğlu, “Mülkiyet konusunda, yasal zeminler dahilinde, vatandaş nasıl istiyorsa öyle olacak” dedi.

Başar Biberoğlu, “Öncelikle; çevreye duyarlı, hayvan haklarına duyarlı olacak, onların da dünyamızda yeri olduğunun bilinciyle hareket edeceğim. Mahalle muhtarları, sivil toplum kuruluşları, tüm belediye meclisi ve parti örgütleri ile barışık olacağım. Bana herkes rahatlıkla ulaşabilecek. Çalışmaktan ve iş yapmaktan asla ve asla yorulmayacağım. Kavgacı değil barışçı olacağım.

Gençliğe ve sorunlarına sahip çıkacağım. Halkın sorunlarına hızlı bir şekilde cevap vereceğim. Toplumun hassasiyetleri ve önceliklerinin ne olduğunu biliyorum. Her kesimi kucaklayacak, kimseyi ayırt etmeden ötekileştirmeden Sarıyer halkı için çalışacağım.”

Büberoğlu, belediye başkanlığını kazanması durumunda maddi durumu iyi olmayan ailelerin eğitimin hangi kademesinde olursa olsun ulaşım dahil tüm ihtiyaçlarını Belediye olarak kendilerinin karşılayacağını söyledi.

Göreve gelir gelmez ilk olarak gençlere iş imkanı yaratmak amacı ile özel projeler planladığını belirten AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Aday Adayı Başar Biberoğlu, “kamu hizmeti amaçlı iş imkanı oluşturacağız. Sarıyer’in genci, kadını, yoksulu, işsizi iş sahibi olacak.” Dedi.

Gençlere evlilik yardımı yapacağını da ifade eden Büberoğlu; “evlenmek isteyen gençlerin düğününü yapacağım ve ayrıca bütün ev eşyalarını temin ederek evini kuracağım.” Diye konuştu.

 


YORUMLAR
umut canik: 
""
bu biberoğlu eğer sözünde samimiyse sarıyerde devrim olur valla
17.11.2013 / 10:55