Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - CHP'Lİ TÜM BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLARININ MERAKLA BEKLEDİĞİ TARİHİ AÇIKLIYORUZ.
Sarıyer'de 'Yağmur' Kazası 1 Ağır Yaralı
Kredi Kartı Borcundan Takibe Alınanların Sayısı Azaldı
Oltalar Farkındalık İçin Atıldı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

CHP'Lİ TÜM BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLARININ MERAKLA BEKLEDİĞİ TARİHİ AÇIKLIYORUZ.

CHP'Lİ TÜM BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLARININ MERAKLA BEKLEDİĞİ TARİHİ AÇIKLIYORUZ.
Sarıyer Yenigün Gazetesi, farkını bir kez daha ortaya koyuyor…
28.10.2013 / 16:05


Varan 1... Sarıyer Yenigün Gazetesi, farkını bir kez daha ortaya koyuyor… Türkiye’nin merakla beklediği sürecin tarihini yayınlıyoruz. CHP Genel Merkezi’nden edindiğimiz sağlam kaynaklara göre, Cumhuriyet Halk Partisi’nde belediye başkan adaylarının tümü 1 Aralık – 15 Aralık tarihleri arasında açıklanacak.

Varan 2… Mustafa Sarıgül 9 Kasım’da aday adaylık başvurusunu Ankara’ya giderek CHP Genel Merkezi’nde gerçekleştirecek:

Bir diğer merak konusu ise CHP’den İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığı için ismi gündemde olan Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül’ün akıbetinin henüz belirlenmemiş olmasıydı.

Açıklıyoruz!!! Tüm Türkiye’nin merakla beklediği bu önemli gelişmeyi okuyucularımızla paylaşıyoruz. Edindiğimiz kesin bilgilere göre Mustafa Sarıgül, partiye üyelik başvurusunu gerçekleştirdi. 3 Kasım'da parti meclisi toplanıyor, Sarıgül 9 Kasım’da Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi'ne giderek aday adaylık başvurusunu yapacak. Çok büyük bir strateji değişikliği olmadığı sürece verdiğimiz bilgiler ve tarihler net ve kesindir. Sarıyer Yenigün Gazetesi’ni takip eden okuyucularımız, gündemin ve siyasetin en sıcak, en doğru haberlerini bizden öğrenmeye devam edecekler. 


YORUMLAR
fatma gedik: 
""
1 aralık-15 aralık tarihi tam zamanı gibi duruyo. seçilecek adayın çalışmaya zamanı kalsın.
28.10.2013 / 22:09
Boşuna konuşmayan)): 
"Buda bizden size gelsin ozaman"
sarıgül 9 kasımda ankarada olacak 16 kasımda istanbul il binasında kemal kılıçdaroğluyla beraber açılışını yapacak kemal kılıçdaroğluda ona orda chp üye kartını verecek..
28.10.2013 / 16:14