Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Boğazın Sultanları sezona maglubiyetle başladı
Anne Katili Genç Kıza Müebbet Hapis
Ali Rıza Zaman ile Sarıyer’i Konuştuk
Muhtar Sinan Yüksel: Halkın Sabrı Kalmadı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Boğazın Sultanları sezona maglubiyetle başladı

Boğazın Sultanları sezona maglubiyetle başladı
Acıbadem Bayanlar Voleybol Ligi 2013-2014 sezonunda ilk hafta Bursa Büyükşehir Belediyesi ile deplasmanda karşılaşan Boğazın Sultanları 3-0 'lık skorla Sezona mağlubiyetle başladı.
21.10.2013 / 13:12


Acıbadem Bayanlar Voleybol Ligi'nde 2013-2014 sezonunda ilk hafta maçları tamamlandı. İlk haftayı Bursa Büyükşehir Belediyesi karşısında deplasmanda mücadele eden Boğazın sultanları sezona mağlubiyetle başladı.

Ligin yeni ekipleri Halkbank ve Çanakkale Belediyesi' de sezona mağlubiyetle başladı. Bursa Büyükşehir Belediyesi birinci sırada yer alırken Eczacıbaşı VitrA ikinci, Fenerbahçe ise 3. sırada yer aldı.

Acıbadem Bayanlar Voleybol Ligi'nde ilk hafta maçlarında alınan sonuçlar, puan durumu ve 2. haftanın maç programı şöyle :

1. Hafta Sonuçları

Bursa Büyükşehir Belediyesi-Sarıyer Belediyesi : 3-0

Ereğli Belediyesi-Fenerbahçe : 0-3

İlbank-Halkbank: 3-1

VakıfBank-Çanakkale Belediyesi : 3-1

Bakırköy Belediyesi Yeşilyurt-Galatasaray Daikin: 1-3

Beşiktaş-Eczacıbaşı Vitr A: 0-3

Puan Durumu

Takımlar O G M A V P 1 BURSA B.ŞEHİR BELEDİYESİ 1 1 0 3 0 3 2 ECZACIBAŞI VİTRA 1 1 0 3 0 3 3 FENERBAHÇE 1 1 0 3 0 3 4 GALATASARAY DAİKİN 1 1 0 3 1 3 5 İLBANK 1 1 0 3 1 3 6 VAKIFBANK 1 1 0 3 1 3 7 BAKIRKÖY BLD. YEŞİLYURT 1 0 1 1 3 0 8 ÇANAKKALE BELEDİYESİ 1 0 1 1 3 0 9 HALKBANK 1 0 1 1 3 0 10 BEŞİKTAŞ 1 0 1 0 3 0 11 EREĞLİ BELEDİYESİ 1 0 1 0 3 0 12 SARIYER BELEDİYESİ 1 0 1 0 3 0

2. Haftanın Programı

26 Ekim Cumartesi :

14.00 Fenerbahçe-Bakırköy Belediyesi Yeşilyurt (İstanbul / Burhan Felek)

16.00 Halkbank-Bursa Büyükşehir Belediyesi (Ankara / TVF Başkent)

27 Ekim Pazar :

15.00 Galatasaray Daikin-VakıfBank (İstanbul / Burhan Felek)

16.00 Çanakkale Belediyesi-İlbank (Çanakkale / Anafartalar)

16.00 Sarıyer Belediyesi-Beşiktaş (İstanbul / Bahçeköy Orman Fakültesi)

17.30 Eczacıbaşı VitrA-Ereğli Belediyesi - Ankara