Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - SARIYER'DE GÜÇ BİRLİĞİ
100 Bin Dolarlık Pırlanta Gasp eden Şüpheliler Yakalandı
Sarıyer Emniyetinden Başarılı </br>Ocak Ayı Açıklaması
“Eğitimsiz Bir Toplumuz”

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

SARIYER'DE GÜÇ BİRLİĞİ

SARIYER'DE GÜÇ BİRLİĞİ
Cengiz Alp ve Cengiz Tamer’in birleşme ihtimali Sarıyer’de büyük ses getirdi.
10.10.2013 / 15:37


Sarıyer Yenigün Gazetesi muhabirlerinin edindiği bilgilere göre, Sarıyer’de CHP’nin önde gelen isimleri, Belediye Başkan Adaylığı için Dr. Cengiz Alp üzerinde yoğunlaşıyor. CHP Genel Merkezi’nde ve CHP İstanbul İl Başkanlığı’nda da ismi adaylar arasında ön sırada olan Dr. Cengiz Alp için müthiş adımlar atılıyor.

CHP’NİN KURMAYLARI MÜTHİŞ BİR ÇALIŞMA YAPIYOR

Edinilen bilgilere göre, CHP’nin önde gelen kurmayları müthiş bir çalışma yapıyor. Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in karıştığı yolsuzluk ve rüşvet skandallarının gün geçtikçe artmasından dolayı farklı alternatiflere yönelen CHP kurmayları, Önümüzde ki yerel seçimlere daha güçlü girmek için İstinye Eski Başhekimi Dr. Cengiz Tamer’in, usta siyasetçi Cengiz Alp’in yanında yer almasını sağlayacağı ve bu birliktelikle CHP’nin Sarıyer’de oy patlamasını gerçekleştireceklerini düşünüyorlar.

CHP’DE HEDEF SARIYER’İ BİR KEZ DAHA KAZANMAK

Sarıyer’de her kesim tarafından sevilen iki doktorun CHP çatısı altında birleşmesi ise en çok Sarıyer halkını sevindirecek. Sarıyerli vatandaşlar tarafından da konuşulan bu gelişme, yıllardır halkın arasında olan ve halkın nabzını en iyi tutan iki ismin çok büyük bir oy potansiyeli yaratacağı ve CHP’nin Sarıyer’de bir kez daha seçimi kazanacağı yönünde müthiş bir inanç yaratıyor.