Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Başar Biberoğlu AK Parti'den aday adaylığını açıkladı
Sarıyer'de 'Yağmur' Kazası 1 Ağır Yaralı
Kredi Kartı Borcundan Takibe Alınanların Sayısı Azaldı
Oltalar Farkındalık İçin Atıldı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Başar Biberoğlu AK Parti'den aday adaylığını açıkladı

Başar Biberoğlu AK Parti'den aday adaylığını açıkladı
Ak Parti Sarıyer Belediye Başkan aday adaylığını açıklayan Başar Biberoğlu’na Sarıyer halkından müthiş destek geldi.
09.10.2013 / 14:38
yapılmıyor. Kaymakamımız Ömer Karaman bazı güzel çalışmalar yaparak eksiği kapatmaya çalışıyor Allah razı olsun. İlçemiz balık ve börek konusunda kendisini yenileyemeyen ve son yıllarda çok ciddi olarak düşüş içerisine geçmiş bir konumda. Sarıyerimizin belediyeleri kendisini Turizm vitrinine koyup ilçeyi tanıtmayı ve teşhir etmeyi başaramadı. Sarıyer’in eğitimi, kültür seviyesi ve sosyal ilişkileri iyi seviyede olmasına rağmen önemli gelişmelere ayak uyduramadı.

Sarıyer Yenigün: Sarıyer’i yönetmeye ve bu ilçeye hizmet etmeye neden talip oldunuz? Sayın Biberoğlu Başkan seçilirseniz projeleriniz nelerdir? Kamuoyu ile paylaşır mısınız?

Başar BİBEROĞLU: Daha önce önemli projelerimin olduğundan bahsetmiştim. Tüm bu projelerimi aday olursam Sarıyerli hemşerilerimle ve kamuoyu ile paylaşacağım.

Sarıyer Yenigün: Siyasete neden girdiniz? Siyasetten ne bekliyorsunuz?

Başar BİBEROĞLU: Muhtelif zamanlarda siyasi faaliyetlerim oldu. Buradan edinmiş olduğum tecrübeler sonucu İlçemize hizmet adına bu siyasi arenada yerimi almak isterim. Siyasetten hiçbir beklentim yok. Sarıyer’in geri kalmışlığını çözmek için kendimi sorumlu hissettim. Bundan dolayı alt yapısı, üst yapısı ve birçok projeyi hayata geçirmek istiyorum. Halka hizmet, Hakka hizmet inancımla Sarıyer Belediye Başkanlığına talibim. Birilerinin değil tüm Sarıyer halkının Belediye Başkanı olmak istiyorum.

BAŞAR BİBEROĞLU KİMDİR?

20.10.1969, Rize-Pazar doğumlu ve evli olan Biberoğlu, gayrimenkul sektöründeki farklı uzmanlık alanları üzerinde düzenlenen eğitim ve seminerlere katıldı. Gayrimenkul Sektöründe Değişimler, Konut ve Arsa Piyasası, İstanbul Kentinde Gayrimenkul Piyasa Hareketleri, uzmanlık alanlarının başında gelmektedir.

MESLEKİ GEÇMİŞİ:

İş hayatına Unkapanı İMÇ’de başladı. Tekstil döşemelik kumaş sektöründe pazarlama müdürlüğü görevini yürüttü. Askerlikten sonra girdiği emlak sektöründe kendi işini kurdu. Emlak sektöründeki faaliyetlerinin ardından İnşaat sektöründeki küçük ölçekli imalatlar yapmaya başladı. Yine aynı alanda büyük ölçekli “Arsa Geliştirme” işlerinde ülkenin önde gelen yatırımcı firmalarına “Danışmanlık” hizmeti vermeye devam etmekle birlikte, sürdürmekte olduğu kendi firmasının faaliyetleri ile birlikte İstanbul’daki “Afet Riskli Alanları Dönüşümü” konularında da Danışmanlık ve Rehberlik Hizmeti vermektedir.

DİĞER FAALİYETLER:

Çocukluğundan itibaren yaşadığı SARIYER’ de çeşitli “STK” larda görev almıştır. Eğtim ve spor alanlarında gerçekleştirilen faaliyetlere katkılarda bulunmuştur. Spor alanında, okullardan başlayarak gerçekleştirilen önemli sportif karşılaşmalara maddi-manevi destek sağlamıştır. 1 sene Tarabya Spor Kulübü Başkanlığı yapan Başar Biberoğlu, aynı zamanda amatör spora ciddi desteklerde bulunmaya devam etmektedir. Ayrıca 2012 yılında Sarıyer Spor Kulübü Başkan Adaylığı için çok ciddi çalışmalara imza atarak tüm Sarıyer’in desteğini alan Biberoğlu, seçimi kazanmasına kesin gözüyle bakıldığından dolayı, büyük bir haksızlık sonucu kulübe üye olması engellenmiştir. Sarıyer’in gelişimi ve kalkınması adına çeşitli çalışmaların öncülüğünü yapan Başar Biberoğlu, bir çok sivil toplum kuruluşları ile birlikte, Sarıyer insanı için var gücüyle çalışarak “SEVDAMIZ SARIYER” sloganının ortaya çıkmasını sağlamıştır. Hayatını Sarıyer’e adayan Başar Biberoğlu için Sarıyer’e hizmet anlayışı, gün geçtikçe daha fazla büyüyerek devam etmektedir.Ak Parti Sarıyer Belediye Başkan aday adaylığını açıklayan Başar Biberoğlu’na Sarıyer halkından müthiş destek geldi. Sarıyer Yenigün Gazetesi’nin muhabirleri Başar Biberoğlu’nun aday adaylığını vatandaşlara sordu.
YORUMLAR
rizeli tayfası: 
""
adam gibi adam Başar Biberoğlu seninleyiz herzamannn
13.10.2013 / 22:29