Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - YİNE OLMADI...
Salih Bayraktar: </br>Gençlerimize Sahip Çıkalım Onları Bezdirmeyelim, Tüketmeyelim Aksine Hayata Bağlayalım
Çayırbaşı Mahallesi Muhtarı Bektaş İETT ve İBB’yi eleştirdi
“Küresel Siyasi Hegemonyanın Baronları Eninde Sonunda Diz Çökecektir”

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

YİNE OLMADI...

YİNE OLMADI...
Ligin ilk iki haftasında beraberlikle ayrılan Sarıyer, evinde ağırladığı Kartalspor karşısında da 1 puana razı oldu.
21.09.2013 / 21:34


Ligin ilk iki haftasında beraberlikle ayrılan Sarıyer, evinde ağırladığı Kartalspor karşısında da 1 puana razı oldu. Müsabakaya hızlı başlayan ve oyunu domine eden taraf beyaz martılardı. İlk yarı boyunca etkili ve göze hoş gelen bir futbol sergileyen Sarıyer 38. Dakika’da Sinan’ın kafayla attığı golle 1-0 öne geçti. Bu dakikadan itibaren ataklarını sıklaştıran ve rakip kalede 2 net gol pozisyonunu harcayan beyaz martılar bu net gol pozisyonlarını skora yansıtamadı ve maçın ilk devresi 1-0 bitti.

2. Devre de rezalet futbol

Ne olduysa 2. Devre de oldu, ilk yarıda ki Sarıyer gitmiş yerine sahada yürüyen, bitkinlikten hali kalmamış Sarıyer gelmiş. İkinci devre oyunun tüm kontrolü Kartalspor’daydı. Sahanın her yerine hakim olan ve tam saha pres yaparak Sarıyer’e adım attırmayan Kartalspor kaçırdığı bir çok gol pozisyonunun ardından 69. Dakikada Burak Göksel ile beraberliği yakaladı. Bu dakikadan sonra da değişen bir şey yoktu! Kartalspor ciddi ataklar gerçekleştirerek Sarıyer kalesinde tehlikeler yarattı ancak bu gol pozisyonlarıda sonuçsuz kaldı, Sarıyer ise 2. Yarıda sahada hiçbir varlık gösteremedi ve müsabaka 1-1 sona erdi.

Taraftarlar Şükrü Genç’i istifaya çağırdı

Müsabakanın son dakikalarında Sarıyer taraftarı, Sarıyer Spor Kulübü için verdiği hiçbir sözü tutmayan Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’i istifaya davet etti. Şükrü Genç’e ağır küfürler eden taraftarlar, maçın sonuna kadar Şükrü Genç’i istifaya çağırdılar.

Sarıyer: 1 - Kartalspor: 1

Stat:
Yusuf Ziya Öniş

Hakemler: Serdar Akkoçoğlu, Süleyman Yavaşoğlu, Salim Duran

Sarıyer: Kılıç Arslan, Emre Karaman, Hamza, Muhammed, Sinan, Ömer Şengöz (Dk. 74 Yunus Emre), Cemre (Dk. 83 Önder), Emre Bayraktarbaşı, Murat (Dk. 60 Ömer Cuğ), Hakan, Feridun

Kartalspor: Osman Kurtuldu, Onur, Okan, Burak Göksel, Mesut (Dk. 73 Savaş), Ramiz, Fırat, Azad, Muharrem (Dk. 56 Uğur), Ethem Ercan (Dk. 46 Zafer), Burak Akdiş

Goller: Dk. 38 Sinan (Sarıyer), Dk. 69 Burak Göksel (Kartalspor)

Sarı kartlar: Dk. 45+1 Muharrem, Dk. 77 Fırat, Dk. 85 Okan (Kartalspor), Dk. 59 Hakan, Dk. 65 Ömer Cuğ, Dk. 72 Feridun, Dk. 85 Emre Bayraktarbaşı (Sarıyer)

 


Etiketler: YİNE OLMADI...