Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç bir kez daha skandal yarattı…
Sarıyer'de 'Yağmur' Kazası 1 Ağır Yaralı
Kredi Kartı Borcundan Takibe Alınanların Sayısı Azaldı
Oltalar Farkındalık İçin Atıldı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç bir kez daha skandal yarattı…

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç bir kez daha skandal yarattı…
Şükrü Genç’in, trajı düşük olan Milliyet Gazetesi’nde röportajı yayınlandı, Milliyet Gazetesi’nin müdavimi vatandaşlar mağdur oldu. Başkan Genç, Milliyet Gazetesi’ne reklam haber yaptırdı fakat yayınlanan bu haberin üstüne de sinsice bir plan yapmayı unutmadı.
20.09.2013 / 19:37


Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç bir kez daha skandal yarattı… Şükrü Genç’in, trajı düşük olan Milliyet Gazetesi’nde röportajı yayınlandı, Milliyet Gazetesi’nin müdavimi vatandaşlar mağdur oldu. Başkan Genç, Milliyet Gazetesi’ne reklam haber yaptırdı fakat yayınlanan bu haberin üstüne de sinsice bir plan yapmayı unutmadı.

Gazete satılmaz korkusu!

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Sarıyer’de Milliyet Gazetesi satan tüm bayilerden sabahın erken saatlerinde Milliyet Gazetesi’ni toplatarak, ücretsiz olarak vatandaşa sokakta gazeteyi elden dağıttı. Milliyet Gazetesi'nin trajının düşük olduğunu bilen Şükrü Genç, bu dağıtım için özel ekip kurdu ve Pazar köşelerine standlar açtı. Fakat gözden kaçırdığı çok önemli bir konu vardı! Milliyet Gazetesi’nin müdavimleri her sabah marketlerden bu gazeteleri alıyorlardı! Başkan Genç, kendi reklamını kendi yapmak için tüm marketlerden ve tüm gazete bayilerinden toplattığı bugünkü Milliyet Gazetesi’ne ulaşamayan vatandaşlar isyan etti.

Vatandaşların sözleri Şükrü Genç’i çok yaralayacak

Gazetemize konuşan mağdur vatandaşlar “ Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç kendi reklamını yapmak için bizi hiçe saydı. Biz hergün bakkalımızdan, marketimizden gazetemizi alıyorduk fakat bugün Sarıyer’in hiçbir yerinde Gazetemize ulaşmak mümkün olmadı. Kendi menfaati için, vatandaşların hakkını gasp eden bir belediye başkanını artık o koltukta görmek istemiyoruz. Şükrü Genç’e yazıklar olsun, röportajını yayınlayan gazeteleri toplatarak ücretsiz olarak halka dağıtıp reklamını yapan sayın belediye başkanımıza bizde soruyoruz... Lütfen cevap versin!

Şükrü Genç vatandaşa ne cevap verecek?

Sayın Genç, şahsınızın ve ekip arkadaşlarınızın yolsuzluk ve rüşvet skandalıyla ilgili ulusal basında çıkan gazeteleri, bazı kişiler toplu halde satın alıp, halka ücretsiz olarak dağıtsalardı hoşunuza gidermiydi? Bir belediye başkanı kendi reklamını yapayım derken, bu kadar mı kendini küçük düşürür?” diyerek Şükrü Genç’e büyük tepki gösterdiler.

 


YORUMLAR
dede yusuf: 
""
sana verdiğimiz oylar haram olsun
23.09.2013 / 22:01
hakan yurt: 
""
şükrü başkanın yoldan çıktığını gösteren bir haber olmus ne söylesek boşş
20.09.2013 / 23:10