Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Dünya Şampiyonundan Şükrü Genç’e sitem Fazlı Kılıç'a övgü
Sarıyer'de 'Yağmur' Kazası 1 Ağır Yaralı
Kredi Kartı Borcundan Takibe Alınanların Sayısı Azaldı
Oltalar Farkındalık İçin Atıldı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Dünya Şampiyonundan Şükrü Genç’e sitem Fazlı Kılıç'a övgü

Dünya Şampiyonundan Şükrü Genç’e sitem Fazlı Kılıç'a övgü
Dünya Şampiyonu Sarıyerli İsmet Sağlam’ı makamında ağırlayan Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç başarılarından dolayı büyük ustayı tebrik etti.
13.09.2013 / 13:44
Dünya Şampiyonu olması nedeniyle kendisini makamında ağırlayan Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç’ın sözleri ve övgüleri Dünya Şampiyonu Sarıyerli İsmet Sağlam’ı duygulandırdı. Sarıyer belediye başkanının kendisini bu kadar övüp ağırlamadığını belirten Sağlam, Başkan Fazlı Kılıç’a “Sayın Başkanım benim başkanım olur musun?” deyince, Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç’ta Dünya Şampiyonu Sarıyerli İsmet Sağlam’a “Aman İsmet Hocam Şükrü Genç duymasın sonra çok kızar” şeklinde espri yaptı.

Ziyaret esnasında gazetemize konuşan Sağlam "AK Partili Sarıyer Eski Belediye Başkanı Yusuf Tülün bize destek oluyordu. Sporun ve sporcunun yanında yer alıyordu. Fakat şu anki Belediye Başkanımız Şükrü Genç’in spora ve sporcuya desteği yok. Bize hiçbir şekilde sahip çıkmıyor. Sarıyerli bir sporcu olarak Sarıyer’e birçok başarılar getirdim ve en son olarak Tekvando Dünya Şampiyonu oldum. Ben Sarıyer aşığı bir insan olarak öncelikle vatanım olmak üzere, Sarıyer’ime görevimi yaptığımı düşünüyorum. Fakat, karşılığında ilgisizlikle karşılaşmam beni çok fazlasıyla üzüyor. Hele ki ilçemin Belediye Başkanı birçok yerde spora ve sporcuya destek verdiğini söylemesine rağmen, bu sözlerin hiçbir dayanağı olmadığını görmekteyiz. Sayın Şükrü Genç Sarıyer Belediye Başkanı olmasına rağmen benim başarılarıma ve dünya şampiyonluğuma kayıtsız kalmıştır. Oysaki Komşu ilçemiz Kağıthane’nin Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, bizlerin başarısını yok saymayarak, birçok kez yanımızda olmuştur.

Şu anki AK Parti Sarıyer ilçe başkanı Hüseyin Özdemir ve yönetim kurulu, MHP Sarıyer ilçe başkanı Erdal Çoban ve yönetim kurulu bizlere daima hak ettiğimiz değeri vermişlerdir. Fakat, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in alakasızlığı ve spora katkıda bulunmaması ilçemiz adına büyük bir talihsizliktir” diyerek tepki gösterdi.