Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Sarıyer Sahil Güvenlik Komutanlığı'nda Yangın
Sarıyer'de 'Yağmur' Kazası 1 Ağır Yaralı
Kredi Kartı Borcundan Takibe Alınanların Sayısı Azaldı
Oltalar Farkındalık İçin Atıldı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Sarıyer Sahil Güvenlik Komutanlığı'nda Yangın

Sarıyer Sahil Güvenlik Komutanlığı'nda Yangın
Sarıyer Çayırbaşı'ndaki Sahil Güvenlik Marmara ve Boğazlar Bölge Komutanlığı'nda saat 13.45'te yangın çıktı. Olay yerinde bulunan Sarıyer Yenigün Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Emre Güner haberi ulusal basına detaylarıyla duyurdu.
04.09.2013 / 14:30


Sarıyer Çayırbaşı'ndaki Sahil Güvenlik Marmara ve Boğazlar Bölge Komutanlığı'nda saat 13.45'te yangın çıktı. Olay yerinde bulunan Sarıyer Yenigün Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni, Emre Güner haberi ulusal basına detaylarıyla duyurdu.

Komutanlığın içinde bulunan ve giyim ile kırtasiye deposu olarak kullanıldığı belirtilen bina alev alev yandı. Olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi sevkedildi. İtfaiyenin kısa sürede yangına müdahale etti. İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Sarıyer'deki Sahil Güvenlik Komutanlığı'nda çıkan yangınla ilgili konuştu. Feshane'de düzenlenen Kahramanmaraş günlerine katılan Mutlu, habercilerin bu yöndeki sorularını yanıtladı.Yangının malzeme deposunda elektrik kontağından çıktığının belirlendiğini söyleyen Vali Mutlu," Elbiselerin kırtasiye ve diğer malzemelerin bulunduğu bölümde bir depo. Çatı katında ağırlıklı olarak çıktı. Ama can kaybı ve yaralı olmaması sevindirici. Yangın süratle kontrol altına alındı. Şu anda da tamamen söndürüldü. Tamamen malzeme deposu. Elbise, kırtasiye diğer bir takım malzemelerin konulduğu bir depo" diye konuştu.

Sarıyer'de bulunan Sahil Güvenlik Marmara ve Boğazlar Bölge Komutanlığı'nda meydana gelen yangınla ilgili görgü tanıkları, iki kere patlama sesi duyduklarını söyledi.

İki Kere Patlama Meydana Geldi

Sarıyer'de bulunan Sahil Güvenlik Marmara ve Boğazlar Bölge Komutanlığı'nda meydana gelen yangınla ilgili Sarıyer Yenigün Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Emre Güner ve çevrede bulunan görgü tanıkları, iki kere patlama sesi duyduklarını söyledi.Çayırbaşı'ndaki Sahil Güvenlik Marmara ve Boğazlar Bölge Komutanlığı'nın giyim ve kırtasiye deposunda yangın çıktı. Yangın itfaiye ekiplerinin çalışması sonucu kontrol altına alındı. Olayda ölen ya da yaralananın bulunmadığı bildirildi.