Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - SARIYERLİLERİ SEVİNDİREN HABER
Salih Bayraktar: </br>Gençlerimize Sahip Çıkalım Onları Bezdirmeyelim, Tüketmeyelim Aksine Hayata Bağlayalım
Çayırbaşı Mahallesi Muhtarı Bektaş İETT ve İBB’yi eleştirdi
“Küresel Siyasi Hegemonyanın Baronları Eninde Sonunda Diz Çökecektir”

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

SARIYERLİLERİ SEVİNDİREN HABER

SARIYERLİLERİ SEVİNDİREN HABER
Sarıyer’in önde gelen siyasetçisi Dr. Cengiz Alp, CHP Sarıyer İlçe Başkanlığı’na belediye başkan aday adaylığı için başvuruda bulundu.
03.09.2013 / 01:33


Sarıyer’in önde gelen siyasetçisi Dr. Cengiz Alp, CHP Sarıyer İlçe Başkanlığı’na belediye başkan aday adaylığı için başvuruda bulundu. Dr. Alp, “Başkan olduğum takdirde ilçemizi, Sarıyerlilerle birlikte yöneteceğiz” dedi.Sarıyer’in önde gelen siyasetçisi Dr. Cengiz Alp, dün saat 16:00’da CHP ilçe Başkanlığı’nda aday adaylığı başvurusu yaptı.. Şovdan uzak, samimi bir görüntü sergileyen Alp hiçbir yakınına, dostlarına ve partililere haber vermeden, başvuru dosyasını İlçe Başkanı Mehmet Deniz’e teslim etti. Cengiz Alp, başvurusunun ardından konuşmasında, neden başkan aday adayı olduğunu açıklayıp, Belediye Başkanı seçilirse plan ve programlarını nasıl gerçekleştireceğini anlattı. İşte Dr. Cengiz Alp’in adaylık başvurusunu ilettikten sonra ki basına yaptığı açıklamalar.


YORUMLAR
cem: 
""
cegiz hocam sonuna kadar seni destekliyoruz biz artık sarıyerde dürüst siyaset istiyoruz
04.09.2013 / 18:49
ahmet: 
"tebrikler"
sevgili dr.cengiz alp i tebrik ediyorum sonuna kadar yanında olduğumuzu,sarıyer imizi layık olduğu şekilde yöneteceğine eminim, inşallah sarıyer imize yakışan en başarılı başkan olur.
03.09.2013 / 11:25