Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - AK Parti'li Başar Biberoğlu, CHP tarafından kendisine yapılan üst düzey teklife ne cevap verdi?
“Bu Mücadeleyi Devlet Ve Millet Olarak Sonuna Kadar Sürdüreceğiz”
‘7 Kardeştik 80 Milyon Olduk’
15 TEMMUZ GAZİSİ SABRİ GÜNDÜZ: Ayaksız yaşanır, vatansız yaşanmaz

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

AK Parti'li Başar Biberoğlu, CHP tarafından kendisine yapılan üst düzey teklife ne cevap verdi?

AK Parti'li Başar Biberoğlu, CHP tarafından kendisine yapılan üst düzey teklife ne cevap verdi?
Başar Biberoğlu verdiği cevapta "CHP de Kemal Kılıçdaroğlu'nun partisinde milletvekili olacağıma, AK Parti'de kapıcı olurum" dedi.
20.08.2013 / 23:45


AK Partili Başar Biberoğlu, geçtiğimiz günlerde CHP’nin en üst düzey isimlerinden biriyle yemekte karşılaştı ve CHP’nin bu üst düzey yetkilisi Sarıyer’in sevilen iş adamı Biberoğlu’na söylediği övgü dolu sözlerin ardından CHP’ye transfer olursa Belediye Başkan Adaylığından Milletvekilliğine kadar tüm kapılarının açık olduğunu iletti.

CHP'de Milletvekili olacağıma, AK Parti'de kapıcı olurum

CHP’nin bu önemli ve etkili ismi, Başar Biberoğlu’na “Sizin Sarıyer’de sevilen ve çok saygı gören bir iş adamı olduğunuzu biliyoruz ayrıca geniş çevrenizle tüm Türkiye’de söz sahibi bir isimsiniz. Arzu ederseniz, partimizin kapıları size Sarıyer Belediye Başkan Adaylığından, milletvekilliğine kadar açıktır” dedi. Fakat AK Parti’nin Sarıyer’deki en önemli isimlerinden biri olan Başar Biberoğlu, bu teklif karşısında net cevap verdi. Biberoğlu “ Ben hiçbir parti ayırt etmeden, tüm insanlara eşit mesafede yaklaşıyorum ve bununla birlikte demokrasiyi savunan tüm partilere saygı duyuyorum. Fakat CHP’de Kemal Kılıçdaroğlu’nun partisinde milletvekili olacağıma, AK Parti’de kapıcı olurum” dedi…

Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın izindeyim

Biberoğlu sözlerine şöyle devam etti “Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın izinde ve onun önderliğinde büyüyen Türkiye’nin hizmetkarı olmaya devam edeceğim. Her geçen gün bir adım daha büyüyen Türkiyemizi gördükçe, yaşadıkça huzurumuz ve sevincimiz hiç eksilmiyor. AK Parti iktidarı vatanımızı tepeden tırnağa yeniledi, geliştirdi ve yaşanabilir bir Türkiye yarattı. Bu gerçekleri görmemek kesinlikle nankörlük olur.

 Biberoğlu sözlerini "Ben Başar Biberoğlu olarak, ülkemize ve milletimize yaşanabilir bir Türkiye armağan eden Başbakanımıza sonsuz sadakatimi sunuyorum. Tüm ulus haykırışımızı duysun ki, hiçbir makam ve hiçbir güç, başbakanımıza olan sevgimize engel olamayacağı gibi, AK Parti camiası olarak birlik beraberliğimizi bozmaya da hiç kimsenin gücü yetmeyecektir" diye tamamladı.  


YORUMLAR
rıdvan önal: 
"dik durmak"
başar başkan seni taktir ediyorum, makamlar gelip geçici, adamlık önemli olan dik duruş göstermek. hemşerim olarak bunu gösterdiğin için birkere daha sana helal olsun. bencede tüm siyasi oluşumlara saygılı olmak gerekir ama doğru bildiğinden şaşmamak gerekir, makama ve mevkiye aldanıpta fikirlerine ters düşüyorsa bir insan zaten önder olamaz. birde çizgisi zigzaklıdır. inşallah en iyi yerlere gelirsin....
21.08.2013 / 17:54
umut akgün: 
""
helal olsun başar beye insanlar makam ve koltuk uğruna herşeyi yapıyolar ama başar bey gerçekten adamlık dersi vermiş
21.08.2013 / 11:21