Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - İftar programlarında Selami Uzun'a sevgi seli
“Bu Mücadeleyi Devlet Ve Millet Olarak Sonuna Kadar Sürdüreceğiz”
‘7 Kardeştik 80 Milyon Olduk’
15 TEMMUZ GAZİSİ SABRİ GÜNDÜZ: Ayaksız yaşanır, vatansız yaşanmaz

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

İftar programlarında Selami Uzun'a sevgi seli

İftar programlarında Selami Uzun'a sevgi seli
Hemşehricilik ve partizanlık gözetmeksizin tüm halkı kucaklayan ve onların sorunlarını, dertlerini yerinde dinleyerek çözüm bulmaya çalışan Selami Uzun davet aldığı tüm iftar programlarına katılmaya gayret gösteriyor.
03.08.2013 / 05:24


Vatandaşlar tarafından AK Parti’ninSarıyer’de Belediye Başkan adayı olacağı konuşulan Selami Uzun, Ramazan ayında Sarıyer’in her gün başka bir mahallesinde iftar açarak Sarıyerliler ile bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyor. Sarıyerlilerin yoğun ilgi gösterdiği Uzun, davet aldığı tüm iftar programlarına katılmaya gayret gösteriyor. Hemşehricilik ve partizanlık gözetmeksizin tüm halkı kucaklayan ve onların sorunlarını, dertlerini yerinde dinleyerek çözüm bulmaya çalışan Selami Uzun’a, halkın göstermiş olduğu sevgi ve saygının artarak devam ettiği görülüyor.

Sarıyer’de oturan ve yıllardır Sarıyerliler ile birlikte vakit geçiren Selami Uzun için vatandaşlar “Selami Uzun çok sıcak kanlı, aynı zamanda Mütavazi yapısı sayesinde bizlerde kendisiyle her türlü konuyu paylaşıp dertleşiyoruz. Sanki uzun yıllardır tanıdığımız bir yakınımız gibi bizimle ilgileniyor. Selami Uzun’un en sevdiğimiz özelliği bizlere samimiyetle yaklaşmasıdır” diye görüş bildiriyorlar.

Yerel seçimlerin sıcak atmosferine yaklaştığımız şu günlerde Selami Uzun’un, Sarıyerli vatandaşlar tarafından bu kadar ilgi görmesi ve sevilmesi, AK Parti’nin Sarıyer’deki adayının şekillenmesinde baş rol oynayacak gibi duruyor. 


YORUMLAR
marangoz: 
""
arkandayız başkanım sonuna kadar seninleyiz
04.08.2013 / 23:21