Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - SON DAKİKA
Sarıyer'de 'Yağmur' Kazası 1 Ağır Yaralı
Kredi Kartı Borcundan Takibe Alınanların Sayısı Azaldı
Oltalar Farkındalık İçin Atıldı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

SON DAKİKA

SON DAKİKA
Görevlerinden alınan Gülperi Özdemir ve Metin Günseren Gazetemizin Genel Yayın Yönetmeni Emre Güner'i telefonla arayarak açıklamalarda bulundular.
24.07.2013 / 21:18


Gülperi Özdemir: Ağır cezada yargılanan isimler ortada, benim ismim kesinlikle bu yargılamada yer almıyor

Gülperi Özdemir yaptığı açıklamada " 7 Kasım tarihindeki ağır ceza mahkemesine dahil edileceğim diye dedikodu çıkaran insanları Allaha havale ediyorum. Kesinlikle böyle bir şey söz konusu değil. Ağır cezada yargılanan isimler ortada. Benim ismim kesinlikle bu yargılamada yer almıyor. Hakkımda açılan hiç bir dava yok. Kaldı ki Sarıyer Belediyesi'nde yapılan operasyonda henüz ben görevde değildim. Görev yaptığım süre boyunca ise hukuka aykırı hiç bir işe imza atmadım ve yaptığım tüm işleri başarıyla gerçekleştirdim. Görevden alınmamın tek bir açıklaması vardır o da Belediye Başkanımız Sayın Şükrü Genç'in insiyatifidir. Bu konu lütfen farklı amaçlara çekilmesin. Başkanımızın aldığı karara saygı duyuyorum" dedi.

Metin Günseren: Şükrü Genç böyle münasip görmüş

Metin Günseren ise yaptığı açıklamada " Görevden alınmamı bazı çevreler Sarıyer Belediyesi'nde görev yapan ve yargılanan isimleri ile bağdaştırmışlar. Bu kesinlikle üstümüze atılmak istenen bir lekedir. Benim şeffaf olmayan ve içinde dürüstlük olmayan hiç bir işle alakam olmadı. Çok uzun yıllardır belediyede görev yapıyorum, görev yaptığım süre boyunca herkes bilir ki yaptığım işten daima emin olmuşumdur ve Sarıyerlilerin güvenini kazanmışımdır. Görevden alınmam Şükrü Genç'in takdiridir. Başkan böyle münasip görmüş ve bazı isimler arasında görev değişikliğine gitmiş, insanlar yanlış bilgilere itibar etmesinler... Hakkımda açılan tek bir dava yoktur" diye görüş bildirdi. 

 


Etiketler: SON DAKİKA
YORUMLAR
İSMET DEMİR: 
""
başkan durup dururken böyle bişeyi neden yapsınki muhakkak ciddi bi şey görmüştür.kim ister ekip arkadaşlarının arasında huzursuzluk. ateş olmayan yerden duman çıkmaz derler
25.07.2013 / 10:00
fatma ertaş: 
""
recep yel ve semra kartal nasıl hala görevde ben buna şaşırıyorum.şükrü amca gerçekten dürüstse bu iki ismi görevden alır
24.07.2013 / 21:23