Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Sarıyer Belediyesi’nde şok!
İki Yeni Karakol Hizmete Açıldı
Motosikletlinin Sıkıştırdığı Otomobil Bariyerlere Ok Gibi Saplandı
Sarıyer Müftüsü Oğuzhan Kadıoğlu’na</br> Şok Suçlamalar!

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Sarıyer Belediyesi’nde şok!

Sarıyer Belediyesi’nde şok!
CHP Sarıyer İlçe Örgütü, Nisan ayında AK Parti’den encümen adayı olan Yakup Güngör Mutlu’ya oy verdiğini düşündükleri Adnan Ayber’i İl Başkanlığı’na şikayet etti.
24.07.2013 / 15:20


CHP Sarıyer İlçe Başkanlığı, disipline verilmesi üzerine Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı Adnan Ayber için CHP İl Başkanlığı’na rapor yazdı. Bu kararın neden geliştiği ise Nisan ayında yapılan encümen seçimine bağlandı. CHP Sarıyer İlçe Örgütü, AK Parti’den aday olan Yakup Güngör Mutlu’ya oy verdiğini düşündükleri Adnan Ayber’i İl Başkanlığı’na şikayet etti. Şimdi gözler CHP İl Başkanlığı'nın vereceği karara çevrildi.

AK Parti’lilerle pazarlık yapanlar ortaya çıksın

Gazetemizin Genel Yayın Yönetmeni Emre Güner’e açıklamada bulunan Adnan Ayber ise “ben partime hiçbir zaman ihanet etmem, beni böyle asılsız iddialar ile yıldıramazlar, CHP İlçe Ögütü kendi iç anlaşmazlıklarına ve çekişmelerine kimseyi musallat etmesin. Ayrıca encümen seçimlerinde AK Parti’lilerle kimler masaya oturup pazarlık yaptıysa delikanlı gibi çıkıp açıklama yapsınlar. Adnan Ayber’i herkes tanıyor ve biliyor, bu yüzden içim rahat ve en ufak bir endişe dahi hissetmiyorum” diye konuştu.

Son zamanlarda bölünmelerin fazlaca yaşandığı CHP Sarıyer ilçe Örgütü ile Sarıyer Belediyesi arasındaki bu kaos ilerleyen günlerde tansiyonun daha da yükseleceğine işaret ediyor.

 


YORUMLAR
mahalleli: 
""
biz adnan hocanın ak partili birine oy verceğini sanmıyoruz bu olsa olsa örgütün kriz politikasıdır
24.07.2013 / 21:21