Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Erol Aydın CHP'den aday adayı oldu
Sarıyer'de 'Yağmur' Kazası 1 Ağır Yaralı
Kredi Kartı Borcundan Takibe Alınanların Sayısı Azaldı
Oltalar Farkındalık İçin Atıldı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Erol Aydın CHP'den aday adayı oldu

Erol Aydın CHP'den aday adayı oldu
Belediye Meclis Üyesi ve Belediye eski Başkan Yardımcısı Erol Aydın, 2014 Yerel Seçimleri Sarıyer Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusunda bulundu.
24.07.2013 / 13:41


Belediye Meclis Üyesi ve Belediye eski Başkan Yardımcısı Erol Aydın, 2014 Yerel Seçimleri Sarıyer Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusunda bulundu. Erol Aydın, Ailesi ve 200'ü aşkın CHP'li ile birlikte Başvurusunu İlçe Başkanı Mehmet Deniz'e vererek"Sarıyer'i öyle bir yöneteceksinizki, 4 yı sonra isminiz Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı için geçecek. Sarıyer'i yöneten insanın başarı ölçüsü budur diyerek, hedefinin ne kadar yüksek olduğunu ortaya koydu."ÇOK ESKİ SARIYERLİYİM

“Kadromuz kim, projelerimiz ne bunları daha ileriki zamanda herkesle paylaşacağız. Bizler Anadolu’dan buralarai Sarıyer’e gelen ve geçim sıkıntısı çeken dedelerin torunlarıyız. Ben isçi bir babanın oğluyum. Sarıyer’i yöneten abimiz de öyle bir neslin çocuğu, biz de öyleyiz. Sarıyer’de dünyaya geldim. Hayatım burada başladı. Sarıyer’in birçok mahallesinin o eski yapısını hissederek büyüdüm. Sarıyer’de yaşıyorum Allah ölümümüzü de Sarıyer’de nasip etsin” dedi.

BAŞARI ÖLÇÜSÜ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYLIĞI OLMALIDIR

Sözlerine adalığıyla ilgili devam eden Erol Aydın, "Sarıyer Boğazın incisi, Dünyanın en güzel köşesi, Sarıyer’i öyle bir yöneteceksiniz ki, 4 yılın sonunda sizin isminiz İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı için geçecek. Sarıyer’i yöneten insanın başarı ölçüsü budur. Burayı yöneten kişi tekrar Sarıyer’i yöneteyim diye bir beklentide olmaması lazım. Diğer ilçeler için de bu böyledir. İşte ben bunun için adayım” dedi.

DÜRÜST YÖNETİCİ OLMAK İÇİN ADAYIM

Konuşması arasında birde 1979 yılında Ordu’nun Fatsa ilçesinde yaşanan Terzi Fikri örneğini anlatan Erol Aydın, “Terzi Fikri 1979'de Fatsa’da tüm siyasi partilerden daha fazla oy alarak belediye başkanıdır. Ceketiyle gelip, ceketiyle giden bir Terzi Fikri gerçeği vardır. O tarihten bu yana birçok yerde binlerce belediye başkanı geldi geçti. Ancak biz sadece onu hatırlıyoruz. Bunu anlamak lazım. Ben çocuklarımın gurur duyacağı bir baba olarak yaşamımı sonlandırmak istiyorum. Başkan adaylığım hayırlı uğurlu olsun” dedi.

 


Etiketler: