Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Ramazan bu sene Sarıyer'e bereketiyle geldi
Musa Aydın'dan Milli Güreşçilere Moral Ziyareti
GÜNEŞ YANIKLARINA DİKKAT!
Sarıyer Müftüsü Oğuzhan Kadıoğlu’na</br> Şok Suçlamalar!

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Ramazan bu sene Sarıyer'e bereketiyle geldi

Ramazan bu sene Sarıyer'e bereketiyle geldi
4 senedir CHP'li Sarıyer Belediyesi tarafından organize edilen İstinye'deki Ramazan etkinlikleri bu sene İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve AK Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı tarafından organize ediliyor. Sarıyerlileri bu Ramazan'da mutlu eden en önemli gelişme ise geçen senelerin aksine bu sene teravih namazı esnasında konserlerin aynı anda gerçekleşmemesi. Teravih namazından sonra başlayan konserler, hem halk tarafından takdir görüyor hemde Ramazan ayının en doğru şekilde yaşanmasını sağlıyor.
10.07.2013 / 13:02
İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve AK Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen ve Ramazan boyunca yapılacak etkinlikler dün ilk iftar programıyla başladı.İstinye tersane alanında gerçekleştirilen iftar programına Sarıyerliler büyük ilgi gösterdiler ve Ramazan'ın ilk iftarını İstinye'de açtılar. Okunan duanın ardından yemeklerin hazırlandığı masalarda, ezanla birlikte yüzlerce vatandaş hep birlikte Ramazan'ın ilk iftarını gerçekleştirdiler. İftara katılan vatandaşlar bu iftar programlarını hazırlanmasında büyük katkıları olan AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir'e teşekkür ettiler.

Hüseyin Özdemir: Toplum olarak bu maneviyata ihtiyacımız var

Sarıyer olarak Ramazan'a hazırlıklı girdiklerini vurgulayan AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir ise "İnsanların Ramazan'ın engin hoşgörüsüne ihtiyacı var. Toplum olarak bizimde bu maneviyata ve bu birlik beraberliğe ihtiyacımız var, hayırlı olmasını diliyorum" diye konuştu.İftar programından sonra kılınan tervih namazının akabinde konser veren Sanatçı Nurettin Bay, tersane alanındaki binlerce Sarıyerliye eğlenceli bir gece yaşattı.