Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - BÖYLE CAHİLLİK GÖRÜLMEDİ
ŞEREF AYER </br>KOVULMADIKÇA </br>SARIYER İFLAH OLMAZ!!!
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

BÖYLE CAHİLLİK GÖRÜLMEDİ

BÖYLE CAHİLLİK GÖRÜLMEDİ
Gümüşdere'de bulunan Adile Sadullah Mermerci Polis Meslek Yüksek Okulu'nun plajında, dubaları tutsun diye konulan çapalar her an birinin ölümüne sebep olabilir.
25.06.2013 / 23:08


Polis Okulu'nda okuyan öğrenciler, Öğretmenler, personeller ve ailelerinin kullandığı plajda SARIYER YENİGÜN farkıyla şok bir gerçek su yüzüne çıktı. Denizin içinde sınırları belirleyen dubaları sabitleştirmek için denize atılan çapalar bu plajda yüzenleri öldürmek için konulmuş bir tuzak gibi duruyor.

PLAJDA HER AN BİRİLERİ ÖLEBİLİR

Akıllı, mantıklı ve sorumluluğunu bilen hiç kimsenin yapmayacağı bu cahilliği Polis Okulu yetkililerinin yapması bir çok insanın vicdanını sızlatır cinsten. Orta boylu bir insanın omuz hizasına gelen bir derinliğin dibinde yer alan çapaları farketmeden denize dalan insanlara bu çapaların saplanmamasını mucize olarak görüyoruz. Ailelerin çocuklarını emanet ettikleri Polİs Okulu Müdürü ve yetkilileri Öğrencilerin ve orada denize giren herkesin canına kasteden çapaları acilen denizden çıkarmalıdır. Bu plajda her an biri ölebilir ve bu durumda Polis Okulu yetkilileri hiç bir bahane uyduramayacakları gibi aynı zamanda bu ölümün hesabını da veremezler.