Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Çayırbaşı Stadı yeni sezona muhteşem girecek
Salih Bayraktar: </br>Gençlerimize Sahip Çıkalım Onları Bezdirmeyelim, Tüketmeyelim Aksine Hayata Bağlayalım
Çayırbaşı Mahallesi Muhtarı Bektaş İETT ve İBB’yi eleştirdi
“Küresel Siyasi Hegemonyanın Baronları Eninde Sonunda Diz Çökecektir”

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Çayırbaşı Stadı yeni sezona muhteşem girecek

Çayırbaşı Stadı yeni sezona muhteşem girecek
Çayırbaşı Stadı’nın Amiri Yaşar Taşkent gazetemize çalışmalarla ilgili bilgiler verdi.
12.06.2013 / 20:07


Çayırbaşı Stadı’nın Amiri Yaşar Taşkent gazetemize çalışmalarla ilgili bilgiler verdi.

Taşkent yaptığı konuşmada “Göreve başladıktan 15 gün sonra tüm spor kulüp başkanlarıyla toplantı yaptım. Stadımızda gece idman günlerimiz, idman saatlerimiz sıradan bir hale gelmişti. Herkes bu konuda şikayetçiydi. Ben bu durumu dizayn ettim ve bu konuda sistemi düzenli hale getirdik. Hiçbir zaman adaletten şaşmadık. Gerek idman saatleri olsun, gerek dernekler olsun hepsine kucak açtık. Bu yaz sahamızın çimlerini yeniliyoruz, saha çimlerin ihalesi yapıldı ligin bitmesini bekliyoruz. Bölgemizde şampiyonluğa oynayan takımlar var. Bu sebepten dolayı lig bitmeden stadımızı kapatmamız mümkün değil. Sahamız kesinlikle Ağustos ayında başlayacak olan yeni sezona yetişecektir”dedi.

EKİP OLARAK ÇALIŞIYORUZ

Taşkent sözlerini “Stadımızın soyunma odalarında sıcak sularımız aralıksız olarak hazır bulunmaktadır, ayrıca stad aydınlatmalarımız yenilenerek takımlarımızın hizmetine sunulmuştur. Bizim başlattığımız bir yenilik ise ev sahibi veya deplasman takımları arasında ayırım yapmadan müsabakalardan önce tüm soyunma odalarına kolilerle su koyuyoruz. 5 kişilik ekibimle birlikte spor ve sporcuya nasıl daha fazla hizmet edebiliriz düşüncesi içerisindeyiz" dedi.

Taşkent sözlerini "Ayrıca belirtmek isterim ki tüm bu çalışmalarımızı Belediye Başkanımız Sayın Şükrü Genç ve spordan sorumlu Başkan Yard. Recep Yel yapmaktadır... Bizler burada verilen emirleri layıkıyla yerine getirmeye çalışıyoruz" diye tamamladı.