Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Başar Biberoğlu'ndan Kaymakam Ömer Karaman'a övgü
Sarıyer'de 'Yağmur' Kazası 1 Ağır Yaralı
Kredi Kartı Borcundan Takibe Alınanların Sayısı Azaldı
Oltalar Farkındalık İçin Atıldı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Başar Biberoğlu'ndan Kaymakam Ömer Karaman'a övgü

Başar Biberoğlu'ndan Kaymakam Ömer Karaman'a övgü
Sarıyer'in başarılı Kaymakamı Ömer Karaman, bir çok siyasetçinin ve iş adamının övgülerine mazhar oluyor. Bu övgülere bir yenisini ekleyen ise Sarıyerli iş adamı, AK Partili Başar Biberoğlu oldu.
11.05.2013 / 12:47


Sarıyer Kaymakamı Ömer Karaman yapmış olduğu faaliyetler ile halkın büyük takdirini topluyor. Karaman aynı zamanda bir çok siyasetçinin ve iş adamının övgülerine mazhar oluyor. Bu övgülere bir yenisini ekleyen ise Sarıyerli iş adamı, AK Partili Başar Biberoğlu oldu.

Biberoğlu gazetemize verdiği demeçte “Sarıyer Kaymakamı Sayın Ömer Karaman bu güne kadar Sarıyer’de, hiçbir devlet adamının ve siyasetçinin düşünemediği büyük projeleri hayata geçiriyor. Bal, börek, balık projelerinin yanı sıra iş bulma problemi yaşayan vatandaşlar için meslek kursları açarak onları iş sahibi yapması, bir çok derde deva olması anlamına geliyor. Sayın Karaman’ın gerçekleştirdiği bir diğer önemli proje ise tam olarak Sarıyer’e çağ atlatacak bir adımdır. Sarıyer Turizm Derneği, Ömer Karaman’ın büyük çabaları sonucunda faaliyete geçti.

Sarıyer, maddi ve manevi değerlendirilemiyor.

Sarıyer, kuşkusuz İstanbul’un en güzel ve en önemli ilçesi… Bu güzellik maalesef hem maddi hemde manevi olarak değerlendirilemiyor. Sarıyer’in Bodrum’dan, Marmaris’ten veya Kemer’den hiçbir eksiği yok… Sarıyerimiz’de en az 10 tane plaj var fakat bu plajlarımızdan yabancı turistleri faydalandıramıyoruz. Sarıyerimizi bir tatil merkezi haline dönüştürmek hiçte zor değil. Önümüz İstanbul Boğazı, arkamız ormanlar ve devamında Karadeniz sahilleri… Böylesine doğa harikası bir ilçe nasıl olurda bu kadar geri kalır inanın aklım almıyor… Neyse ki çok şükür artık umudumuz her zamankinden daha fazla, Kaymakam Ömer Karaman ile faaliyete geçen turizm derneği ile yapılacak tüm plan ve projeler çılgın projeler olacaktır. Sarıyer halkını ailesi olarak gören ve her geçen gün Sarıyerliler tarafından daha çok sahiplenen Kaymakamımıza ben bir Sarıyerli olarak şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Biberoğlu sözlerini “İnanıyorum ki tüm bu projelerimizin başarıyla işlemesi için halkımız, siyasetçimiz ve iş adamlarımız ile birlik ve beraberliğimizi tam olarak sağlayacağız. Sarıyer Turizm Derneği tüm Sarıyerlilere hayırlı olsun” diye tamamladı.