Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Sarıyerimiz elden gitmeden gereken adımları atmalıyız
100 Bin Dolarlık Pırlanta Gasp eden Şüpheliler Yakalandı
Sarıyer Emniyetinden Başarılı </br>Ocak Ayı Açıklaması
“Eğitimsiz Bir Toplumuz”

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Sarıyerimiz elden gitmeden gereken adımları atmalıyız

Sarıyerimiz elden gitmeden gereken adımları atmalıyız
AK Parti’nin önde gelen isimi, iş adamı Başar Biberoğlu Sarıyer’deki değerlere dikkat çekerek önemli bir basın bildirisi yayınladı.
12.04.2013 / 17:08


AK Parti’nin önde gelen isimi, iş adamı Başar Biberoğlu Sarıyer’deki değerlere dikkat çekerek önemli bir basın bildirisi yayınladı.

“Ülkemiz çok önemli bir sınavdan geçtiği bu günlerde en çok ihtiyacımız olan şey birlik ve beraberliktir. Spordan siyasete, ekonomiden sosyal medyaya kadar hemen hemen her kesimde kamplaşmanın ve kutuplaşmanın yaşandığı ülkemizin bir aynasıdır Sarıyer.

MEMLEKET MESELESİNİN AKP'si CHP'si MHP'si OLMAZ

Kısır çekişmeler yerine birbirimize destek olsak başarılı olanları alkışlayıp, hata yapanları yermek yerine doğruya güzele teşvik etmek için yardımcı olsak önümüzdeki günler daha yaşanır bir Sarıyer daha yaşanır bir Türkiye olur düşüncesindeyim.

Memleket meselesinin AKP’si, MHP’si CHP’si olmaz. Muhalefet yapma uğruna doğru olan işleri karalamak ne kadar yanlış ise başarılı olan insanlarımızı destekleyip alkışlamamakta o derece yanlıştır. Bundan yola çıkarak geçtiğimiz günlerde Sarıyer’in önemli simalarından Ali Rıza Zaman Marka Zirvesinde ödül aldı. Bu Sarıyer için önemli ve gurur verici bir olaydır. Kendisini yürekten kutlarım.ÖZ ELEŞTİRİ YAPARAK HER ZAMAN DOĞRUYU BULABİLİRİZ

Başarı dolu güzel günler birbirine destekle gelir. Karşımıza çıkacak sorunları omuz omuza mücadele vererek daha kolay çözebileceğimizi unutmamamız gerek. Değerlerimizin ve doğal olarak dostluklarımızın ilelebet sürmesi adına gayret göstermeliyiz. Umutla yarınlara bakabilmemiz için öncelikle her insan bulunduğu semtte sevgiyi ve saygıyı tekrar gözden geçirmelidir. Öz eleştiri yaparak her zaman doğruyu bulabiliriz. İnşallah Sarıyerimiz kısa bir zaman içinde birlik beraberliği sağlayarak Türkiye’nin birçok semtine örnek olacaktır.”