Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - SİNAN RESİTALİ
Salih Bayraktar: </br>Gençlerimize Sahip Çıkalım Onları Bezdirmeyelim, Tüketmeyelim Aksine Hayata Bağlayalım
Çayırbaşı Mahallesi Muhtarı Bektaş İETT ve İBB’yi eleştirdi
“Küresel Siyasi Hegemonyanın Baronları Eninde Sonunda Diz Çökecektir”

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

SİNAN RESİTALİ

SİNAN RESİTALİ
Sarıyer, Hatayspor önünde maçı kazanmak için ne gerekiyorsa yaptı. Ayağına aldığı her topta golü düşünen attığı ara paslarla arkadaşlarını gol pozisyonuna sokan Sinan Pektemek ise kuşkusuz maçın yıldızı oldu.
08.04.2013 / 08:21


Sarıyer, Hatayspor önünde maçı kazanmak için ne gerekiyorsa yaptı. Sarıyerli tüm futbolcular son haftalara nazaran iyi mücadele ederken, ayağına aldığı her topta golü düşünen attığı ara paslarla arkadaşlarını gol pozisyonuna sokan Sinan Pektemek kuşkusuz maçın yıldızı oldu.

30. dakikada Barış’ın ortasını Sinan kafayla Cemre’nin önüne indirdi. Alda at pası golle sonuçlandırmak Cemre için çok zor olmadı. 80. dakikada Sinan’ın kendi çabasıyla yarattığı pozisyonda kaleye vurmak yerine müsait pozisyondaki Menderes’e pasını verdi. Onun düzgün vuruşu ile top Hatayspor ağlarına Sarıyer’in ikinci golü olarak gitti. Hatayspor’da 3 numaralı formasıyla Engin, Sarıyer’de ise Semih ikinci sarı karttan gördükleri kırmızı kart ile takımlarını eksik bıraktılar. Hatayspor’un net 3 % 100’lük gol pozisyonunda kaleci Osman kalesini gole kapattı.

Maçı izleyenler arasında Hatay’lı olduğu bilinen Galatasaray ve Milli Takımın başarılı oyuncusu Gökhan Zan, Beşiktaş’ın önemli Teknik Adamlarından Fuat Yaman’da vardı. Hatay kalecisi Ömer’in maç sonrasında Sarıyer tribünlerine küfür etmesiyle başlayan maç sonu olayları her iki takım oyuncularının araya girmesiyle büyümeden önlendi.

Sarıyer: 2 - Hatayspor: 0

Stat:
Yusuf Ziya Öniş

Hakemler: Volkan Alabaş, Can Savaşan, Mustafa Han

Sarıyer: Osman, Emre Bayraktarbaşı, Emre Karaman, Mehmet Akif Tatlı, Mehmet Menderes Önkuzu (Dk. 89 Egemen), Barış, Sinan, Cemre (Dk. 77 Melih Rahman), Abdulkerim (Dk. 46 Ulaç), Serhat, Semih

Hatayspor: Ömer, Engin, Erhan (Dk. 69 Yusuf), Hasan (Dk. 67 Gürhan), Enis, Mehmet Fuat Gölbaşı, Ömer Bozan, Güney (Dk. 79 Mertcan), Soner, Mehmet Yiğit, Serkan

Goller: Dk. 30 Cemre, Dk. 80 Mehmet Menderes Önkuzu (Sarıyer)

Kırmızı kartlar: Dk. 49 Engin (Hatayspor), Dk. 77 Semih (Sarıyer)

Sarı kartlar: Dk. 55 Cemre, Dk. 75 Osman, Dk. 85 Melih Rahman (Sarıyer), Dk. 47 Serkan, Dk. 55 Enis, Dk. 58 Güney, Dk. 65 Erhan (Hatayspor) 


Etiketler: SİNAN RESİTALİ