Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - CHP'de Beklenen İhanet Gerçekleşmedi Faaliyet Raporu Meclisten Geçti
Sarıyer'de 'Yağmur' Kazası 1 Ağır Yaralı
Kredi Kartı Borcundan Takibe Alınanların Sayısı Azaldı
Oltalar Farkındalık İçin Atıldı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

CHP'de Beklenen İhanet Gerçekleşmedi Faaliyet Raporu Meclisten Geçti

CHP'de Beklenen İhanet Gerçekleşmedi Faaliyet Raporu Meclisten Geçti
2012 Faaliyet raporu meclisten geçti. CHP'li meclis üyelerinin tamamı evet oyu verdi. MHP'li meclis üyeleride evet oyu verince faaliyet raporu meclisten geçti.
06.04.2013 / 15:19


2012 Faaliyet raporu meclisten geçti. CHP'li meclis üyelerinin tamamı evet oyu verdi.  MHP'li meclis üyeleri de evet oyu verdi. 22 evet, 12 hayır  oyu ile faaliyet raporu meclisten geçti. 

AK Parti'de Cemil Özbalta yolsuzluk raporu pek sonuç vermezken, yolsuzluk raporunun söylentilerden ibaret olduğu ve bu nedenle dikkate alınmadığı ifade edildi. Sarıyer Belediyesi'nde ise pankart işleriyle ilgili açıklar olduğu konuşuldu ve bu konu uzun süre tartışıldı.

Yaklaşık 5 saat süren mecliste 2 saatten fazla konuşan Belediye Başkanı Şükrü Genç  Sarıyer Belediyesi'nin çalışmalarını en ince ayrıntısına kadar anlattı. 

Meclisin ilerleyen dakikalarında sert tartışmalar yaşanırken, AK Parti'de Halil Canarıkan ve Cemil Özbalta, Sarıyer Belediyesi'ni yolsuzlukla suçlamaya devam ettiler.