Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Türkiye'nin iki önemli partisine bu kirli ve bakımsız bina yakışıyor mu?
Yaban Domuzu Uzun Uğraşlar Sonucu Kurtarıldı
İki Yeni Karakol Hizmete Açıldı
Sarıyer Müftüsü Oğuzhan Kadıoğlu’na</br> Şok Suçlamalar!

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Türkiye'nin iki önemli partisine bu kirli ve bakımsız bina yakışıyor mu?

Türkiye'nin iki önemli partisine bu kirli ve bakımsız bina yakışıyor mu?
Sarıyer Merkez’de, Şehit Mithat Yılmaz Caddesi’nin üzerinde İlçenin en prestijli bir mevkiinde, beyaz cepheli (?) bir binada iki önemli kuruluş yer alıyor.
04.04.2013 / 19:25
Sarıyer Merkez’de, Şehit Mithat Yılmaz Caddesi’nin üzerinde İlçenin en prestijli bir mevkiinde, beyaz cepheli (?) bir binada iki önemli kuruluş yer alıyor:1. MHP Sarıyer İlçe Başkanlığı,

2. AKP İrtibat Bürosu (burası Ferahevler’e taşınmadan önce İlçe Başkanlığı idi).

Aylardır sabırla izliyoruz, ancak hiçbir girişim göremedik: AKP İlçe Başkanlığı yıllardır kullandığı bu binanın cephesini kendi adında bulunan “AK” sözcüğüne layık bir görüntüye kavuşturmuyor. Ülkeyi yönetenlerin ve Sarıyer’de yeniden iktidar olmak isteyenlerin cephesi, façası, diğer bir deyişle YÜZÜ AK DEĞİL! Kapkara olmaya doğru hızla gidiyor…Sarıyer İlçe Başkanı Sayın Hüseyin Özdemir bu kirli, gri ve kararmış cepheye esaslı bir boya badana yaptırması gerekirken, aksine yüksek maliyetli bir elektronik tanıtım panosu astırdı. Mavi renkli fonda ışıklı yazılar geçen ve kararan cepheyi boydan boya kaplayan panoya bakanların gözleri dönen yazılardan önce kirli cepheyi görüyor.

Bu bina aynı zamanda Sarıyer Belediye Meclisi’nde temsil edilen Türkiye’nin 3. Sıradaki partisi MHP’nin İlçe Başkanlığı’nın adresi. Büyük bir şevkle, yepyeni bir ruhla görevine başlayan İlçe Başkanı Sayın Erdal Çoban acaba partide temizliğe neden binanın yüzünden başlamadı diye düşünüyoruz. Umuyoruz ki bu haberimizi okuduktan sonra dışarıya çıkar da partisinin tabelasının asılı olduğu cepheyi akıl gözüyle inceler. Bize hak vereceğine inanıyoruz.

“temizlik imândan gelir” sözü, burada siyaset yapan, halka yüzünü gösteren müminlere son bir sözümüz olacak:Sarıyer Merkez’de ana caddeden gelip geçen seçmenlere manevî temizliğinizin rengini de gösterecek bir cephe temizliğini daha fazla vakit geçirmeden yapmanızı bekliyoruz.

 


YORUMLAR
GÜL HAKKIYENER: 
""
ak parti bu rezil binaya utanmadan lüx tabela asmış :)))
05.04.2013 / 01:19