Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - SARIYER'DE AMBULANS REZALETİ
Sarıyer'de Ambulansa Çarpan Araç Takla Attı: 2 Yaralı
Halkın Teveccühü Her Geçen Gün Artıyor...
2019'da Sanayiciye Destek Yağacak

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

SARIYER'DE AMBULANS REZALETİ

SARIYER'DE AMBULANS REZALETİ
Sarıyer Yeniköy'de meydana gelen trafik kazasında, ambulans rezaleti yaşandı. Kanlar içinde yerde kalan motorsiklet sürücü-sü yarım saat ambulans bekledi.
04.04.2013 / 18:27


Sarıyer Belediyesi'nin 34 DJ 1569 plakalı aracı, Yeniköy'de Park ve Bahçeler Müdürlügü'ne giriş yapmak üzereyken karşıdan gelen motorsiklete çarptı.Çarpışmanın etkisiyle motorsiklet devrilerek kaldırıma vurdu. Motorsikletin üzerindeki iki genç çarpışmanın etkisiyle kaldırıma savruldu, gençlerden biri başını feci şekilde beton zemine vurdu. Kanlar içinde yerde kalan motorsiklet sürücüsü yaklaşık yarım saat ambulansın gelmesini bekledi. Acılar içinde yerde kıvranan gence vatandaşlar yardım etti.Bu sırada yarım saati aşan bir süre sonunda ambulanstan ümidini kesen vatandaşlar, yaralı genci kendi araçlarıyla İstinye Devlet Hastanesi'ne kaldırdılar. Kazanın olduğu nokta İstinye Devlet Hastanesi'ne 2 Km. gibi kısa bir mesafe olmasına rağmen ambulansın hiç gelmemesi vatandaşların büyük tepkisini çekti. 112 acili arayan onlarca vatandaş hakaret, küfür ve beddualar ederek çileden çıktılar.

 


YORUMLAR
Emre: 
"X"
Değerli arkadaşlar, Sarıyer ilçesinde toplam 4 ambulans mevcut ve bu ambulanslar aşırı yoğunluk dolayısıyla hiçte boş kalmıyorlar. Gecikmeler bilerek isteyerek kesinlikle olmamaktadır. Eğer ambulans geç geldiyse ya başka bir vakadadır ya da duyarsız sürücülerden dolayı trafikte seyir etmekte geç kalımlar gerçekleşmiştir. Hiç bir ambulans ekibi kasten geç kalma gibi bir harekette bulunmaz. Lütfen önyargılı ve bilinçsiz yorumlarda bulunmayınız.
06.04.2013 / 21:43
esin kaptan: 
""
sağlık bakanlığı tv lerde boy boy reklam yapacağına bu rezilliklerini gözden geçirsin
04.04.2013 / 22:30