Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - SERKAN TORUN'DAN </br>RAMAZAN BAYRAMI MESAJI
ŞEREF AYER </br>KOVULMADIKÇA </br>SARIYER İFLAH OLMAZ!!!
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

SERKAN TORUN'DAN
RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

SERKAN TORUN'DAN </br>RAMAZAN BAYRAMI MESAJI
Serkan Torun, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
09.04.2024 / 10:28


İş ve spor dünyasının önde gelen başarılı isimlerinden Serkan Torun, Ramazan Bayramı dolayısıyla Sarıyerlilerin ve tüm İslâm Âleminin Ramazan Bayramı'nı kutlayan bir mesaj yayımladı.

SERKAN TORUN:

Paylaşmanın, yardımlaşmanın, bereketin ve manevi duyguların doruğa ulaştığı bir Ramazan ayının ardından inanç dünyamızın en önemli değerlerinden biri olan Ramazan Bayramı’na kavuşmanın sevincini ve mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz.

Milli birlik ve beraberliğimizi, sevgi ve dostluk bağlarımızı güçlendiren bayramlarımız, bizi biz yapan değerlerimizin ve dayanışma duygularımızın tazelendiği en özel günlerdir.

Köklü inancımızın temelini teşkil eden ve bizleri birlik içerisinde yarınlara taşıyacak olan bu güzel günlerimizi; büyüklerimizi ve ihtiyaç sahiplerini hatırlamak, kırgınlıkları bir tarafa bırakıp yakınlarımızla kaynaşmak için önemli birer fırsat olarak değerlendirmeliyiz.

Bu vesileyle aziz milletimizin ve Sarıyerli hemşehrilerimin Ramazan Bayramı’nı kutluyor; bayramın ilçemiz, ülkemiz ve bütün İslam âlemi için hayırlara vesile olmasını diliyorum.

Sağlık, huzur ve esenlik içinde nice bayramlara kavuşmayı, bu manevi atmosferin ve bayramın güzel coşkusunun daim olmasını temenni ediyor; en içten sevgilerimi ve saygılarımı sunuyorum.