Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Bozuyük Spor Kulübü Başkanı Cengiz Özkan, Sarıyer'e Meydan Okudu
Başkan Genç’e ‘Üstün Hizmet Ödülü’ Verildi
Çayırbaşı'nda Uyuşturucu Operasyonu
AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar: CHP İstikrara Evet Dedi

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Bozuyük Spor Kulübü Başkanı Cengiz Özkan, Sarıyer'e Meydan Okudu

Bozuyük Spor Kulübü Başkanı Cengiz Özkan, Sarıyer'e Meydan Okudu
Spor Toto 2.Lig ekiplerinden Bozüyükspor Kulübü'nün Başkanı Cengiz Özkan, hafta sonu oynayacakları Sarıyer maçının kendileri için çıkış maçı olacağını söyledi.
27.03.2013 / 20:08


Spor Toto 2. Lig ekiplerinden Bozüyükspor Kulübü'nün Başkanı Cengiz Özkan, hafta sonu oynayacakları Sarıyer maçının kendileri için çıkış maçı olacağını söyledi.

Özkan, Bozüyükspor'un şu an bulunduğu konumun kimseyi aldatmaması gerektiğini belirterek, kısa süre içerisinde tehlike bölgesinden uzaklaşarak ligi arzu ettikleri yerde tamamlayacaklarını kaydetti. Hafta sonu sahadan galibiyetle ayrılmak için var güçleriyle maç hazırlıklarını sürdürdüklerini anlatan Özkan, "Sarıyer maçında takımımız ve teknik heyet olarak galip gelmek için her türlü planlarımızı ve hazırlıklarımızı yapıyoruz. Oraya gidip 3 puan alıp gelmeyi hedefliyoruz. Bu haftayla beraber önümüzdeki hafta zorlu bir haftaya giriyoruz. Önümüzde 3 tane zorlu maçımız var.

Sırasıyla Sarıyer deplasmanı, devamında önümüzde ki hafta Çarşamba günü sahamızda Tarsus İdman Yurdu ve son olarak yine hafta sonunda Polatlı Bugsaşspor'a konuk olacağız. Bu maçlara çok sıkı sarılacağız. İnşallah bu maçların üstesinden geleceğimize inanıyorum. Ligde tehlike bölgesinden en kısa sürede uzaklaşarak ligi arzu ettiğimiz üst sıralarda tamamlayacağız" dedi.