Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Bu mağlubiyet bizi çok yaraladı
Sarıyer'de 'Yağmur' Kazası 1 Ağır Yaralı
Kredi Kartı Borcundan Takibe Alınanların Sayısı Azaldı
Oltalar Farkındalık İçin Atıldı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Bu mağlubiyet bizi çok yaraladı

Bu mağlubiyet bizi çok yaraladı
Sarıyer- Tepecikspor müsabakasından sonra Gazetemize konuşan Sarıyer Spor Kulübü 2.Başkanı Hakan Şengül, hiç beklemedikleri bir mağlubiyet aldıklarını söyledi.
07.03.2013 / 13:54


Şengül yapığı açıklamada “aldığımız mağlubiyette hiç birşey mazaret olamaz ancak savunmamızın temel taşları stoper Emre Karaman ve sol bek Emre Bayraktarbaşı cezaları nedeniyle bu maçta forma giyemediler. Kadromuz geniş değil maalesef bu iki ismi kaybettiğimizde yerlerini dolduracağımız ikinci bir alternatifimiz olmuyor. Hocamız Mehmet Birinci bu iki eksiğimiz neticesiyle oyunda taktik değişikliğine gitmek zorunda kaldı, uzun zamandır forma giymeyen Egemen sol bekte görev aldı. Maçın genelinde Sarıyer takımı olarak iyi mücadele ettik fakat yaratıcı özelliğimizi bu maçta hiç kullanamadık. Pozisyon bulmakta güçlük çektik ve hakettiğimiz bir mağlubiyet aldık diyebiliriz."

ÜMİTSİZLİĞE KAPILMAYALIM

Taraftarlara da seslenen Şengül “Taraftarlarımız kesinlikle ümitsizliğe kapılmasınlar, bu takım en kısa sürede toparlanacaktır. İyi günümüzde yanımızda olan taraftarlarımız inanıyorum ki bu zor günlerimizde de bizimle birlikte olacaktır.” dedi.