Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - CHP ÖRGÜTÜ HALKIMIZA SÖYLEMİŞ OLDUKLARI YALANLAR İLE KENDİLERİNİ KÜÇÜK DÜŞÜRDÜKLERİNİN FARKINDA DEĞİLLER
Sarıyer'de 'Yağmur' Kazası 1 Ağır Yaralı
Kredi Kartı Borcundan Takibe Alınanların Sayısı Azaldı
Oltalar Farkındalık İçin Atıldı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

CHP ÖRGÜTÜ HALKIMIZA SÖYLEMİŞ OLDUKLARI YALANLAR İLE KENDİLERİNİ KÜÇÜK DÜŞÜRDÜKLERİNİN FARKINDA DEĞİLLER

CHP ÖRGÜTÜ HALKIMIZA SÖYLEMİŞ OLDUKLARI YALANLAR İLE KENDİLERİNİ KÜÇÜK DÜŞÜRDÜKLERİNİN FARKINDA DEĞİLLER
Başar Biberoğlu, FSM ve Derbent Mahallelerinde yaşanan krizi gazetemize değerlendirdi.
12.02.2013 / 19:36


1992 yılından itibaren emlak ve inşaat sektöründe yer alan ve bu alanda vermiş olduğu çeşitli eğitimlerin yanı sıra, emlak sektörünün büyük yatırımcılarına danışmanlık yapan AK Partili Başar Biberoğlu FSM ve Derbent Mahallelerinde yaşanan krizi gazetemize değerlendirdi.

Halkımız kışkırtılıyor

Biberoğlu yaptığı konuşmada "Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar vatandaşlarımıza söz vermiştir. Halkımızın istemediği hiç bir adımı atmayacağız diyen devletimizin aksine belli gruplar tarafından insanlarımız hala kışkırtılıyor ve propaganda yaptırılmak üzere kullandırılıyor. Bu durumdan siyasi çıkar elde etmek isteyen CHP örgütü, halkımıza söylemiş oldukları yalanlar ile kendilerini küçük düşürdüklerinin farkında değiller. Ortada kapı gibi belge var… Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç bu projeyi imzalamış ve FSM Mahallesi yıkılsın demiş. Fakat son zamanlarda oluşan tepkilerden dolayı farklı ifadeler kullanılıyor.

AK Parti İlçe Yönetimi, halkımızın arkasında ki en önemli güçtür

“AK Parti Hükümeti kurulduğundan itibaren halkımızı hiçbir zaman mağdur etmedi, yarı yolda bırakmadı diyerek konuşmasına devam eden Biberoğlu "Hükümetimiz planlanan projede vatandaşlarımızın çok daha rahat ve huzurlu bir yaşam sürmeleri için var gücüyle çalışmaktadır. Ben bu ifadeleri Sarıyer’e aşık olan bir vatandaş olarak kullanıyorum. Halkımızın zarar göreceği tek küçük bir şey dahi olursa, buna karşı çıkacak ve halkımızın mağdur olmasını engelleyecek önemli bir güç var. Hiçbir zaman unutulmamalıdır ki AK Parti ilçe yönetim kurulu, halkımızın arkasında olan, çok önemli bir güçtür" dedi.

Sarıyer halkını, benden hesap sormaya yetkili kılıyorum

FSM Mahallesinde yaşayan vatandaşlarımızın da Avrupa standartında yaşama hakkı olduğunu düşünüyorum diye konuşmasını sürdüren Başar Biberoğlu, "Bazı kötü niyetli çevrelerce ve CHP kanadı tarafından ortaya atılan rant iddiaları ise asılsız ve hiçbir dayanağı olmayan iftiralardır. Halkımız bu tarz söylemlere inanıp huzurlarını kaçırmasınlar. Ben, Başar Biberoğlu olarak öncelikle ülkesini çok seven, sonra gerçek Sarıyer sevdalısı biri olarak söz veriyorum ki; Şu an söz konusu olan FSM ve Derbent Mahalleleri başta olmak üzere Sarıyer’de, halkımızın istemediği tüm yaptırımların karşısında duracağım. Farklı bir durumda, söylediklerimin arkasında durmadığım takdirde, Sarıyer halkını benden hesap sormaya yetkili kılıyorum" diye konuşmasını tamamladı.

 


YORUMLAR
öz chp li: 
""
chp ilçe başkanı ve yönetimi önce kendi içlerinde barışı sağlasınlar sonra vatandaştan oy istesinler.birbirlerini yiyip yiyip duruyolar ne sevgi var ne saygı böyle parti mi olur!
15.02.2013 / 10:28