Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - BANA İFTİRA ATIP EKMEK PARAMLA OYNAYANLAR ALLAH'INDAN BULSUN
Sarıyer'de 'Yağmur' Kazası 1 Ağır Yaralı
Kredi Kartı Borcundan Takibe Alınanların Sayısı Azaldı
Oltalar Farkındalık İçin Atıldı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

BANA İFTİRA ATIP EKMEK PARAMLA OYNAYANLAR ALLAH'INDAN BULSUN

BANA İFTİRA ATIP EKMEK PARAMLA OYNAYANLAR ALLAH'INDAN BULSUN
Ethem Bayburt evinin kapılarını Sarıyer Yenigün Gazetesi’ne açtı, Sırtına yeni takımının formasını geçiren Ethem ardından Sarıyer Spor Kulübü yöneticilerine ağır eleştirilerde bulundu.
08.02.2013 / 22:13


Ethem Bayburt, Alanyaspor forması giydi, Sarıyer Spor Kulübü yöneticilerini bombardımana tuttu.

Ethem Bayburt evinin kapılarını Sarıyer Yenigün Gazetesi’ne açtı, Sırtına yeni takımının formasını geçiren Ethem ardından Sarıyer Spor Kulübü yöneticilerine ağır eleştirilerde bulundu.Sarıyer Spor Kulübü ile sözleşmesi feshedilen Ethem Bayburt ara transferde bir çok takımın transfer teklifi olmasına rağmen Sarıyer Spor Kulübü içerisinde kendisi hakkında kötü referans verildiğinden dolayı büyük sıkıntılar yaşadığını belirtti. Ethem yaptığı açıklamada “Karşıyakaspor ile her konuda anlaşmamıza rağmen transferimi Sarıyer Spor Kulübü yöneticileri engelledi. Sarıyer’de görev yapan yöneticiler benim hakkımda Karşıyaka yöneticilerine asılsız iddialarda bulunmuşlar. Ben, kişiliksiz ve karaktersizmişim ve ayrıca takım içinde fitne çıkartan, huzur kaçıran bir ayuncu olarak anlatılmışım. Sarıyer Spor Kulübü yöneticileri aynı zamanda Körfez Futbol Kulübü ve Fethiye Spor Kulüplerinden bana gelen tekliflerde de aynı şekilde konuşmuşlar. Bana bunları anlatanlar beni tranfer etmek isteyen kulüplerin yöneticileri. Hepsi aynı şeyi söylüyorsa demek ki Sarıyer Spor Kulübü’nde, benim ekmeğimle oynamak isteyen bazı kişiler var! Bu gerçek… Yaşadığım olaylar beni çok ama çok üzmüştür. Hayatım boyunca ben böyle bir vefasızlık ve vicdansızlık görmemiştim. 20 sene hizmet verdiğim kulübümün içinde ki kişiler beni neden bitirmek istediler anlayamadım. Bu güne dek hiç kimseye kötülüğüm olmadı, elimden geldiğince herkese yardımcı oldum. Küçüklerime abi, büyüklerime kardeş oldum. Şahsıma yapılanları kesinlikle haketmedim. Bu konu da tek şey söyleyeceğim, ekmek paramla oynamak isteyenler Allahından bulsunlar” Dedi.

Sarıyer Spor Kulübü'ne ağır ifadeler kullanan Ethem Bayburt konuşmasının ardından, yeni takımının formasını giydi ve objektiflerimize birbirinden güzel mutluluk pozları verdi...

Ethem transfer sürecini anlatarak konuşmasına devam etti. "Transferin son gününde Alanyaspor 2. Başkanı beni telefonla aradı, Ethem seninle çalışmak istiyoruz, uçak biletini aldık ve seni Alanya’ya bekliyoruz dedi... Bu samimi davet üzerine Alanya'ya gittim ve her konuda anlaşma sağladık.. Resmi anlamda 1,5 senelik imza atarak Alanyasporlu oldum. İmzayı attıktan sonra, Alanyaspor 2.Başkanı bana ilk söylediği cümleler, Ethem biz seni yıllardır beğenerek takip ediyorduk, yıllardır seni transfer etmek için çok uğraşmıştık bu güne kısmetmiş, camia olarak seni aramızda görmekten büyük mutluluk duyuyoruz dedi."

Sarıyer’den ilk kez ayrıldığını hatırlatan Bayburt "Alanyaspor forması benim için çok özel çünkü ilk kez Sarıyer'in dışında bir takıma transfer oluyorum. Senelerdir bir çok takım beni istemişti ancak gelen transfer tekliflerini teşekkür ederek geri çevirmiştim. Bu açıdan Alanyaspor benim için çok önemli" dedi... Sarıyer taraftarına teşekkürü borç bildiğini de sözlerine ekleyen Ethem Bayburt "Sarıyer'de görev yaptığım 20 sene boyunca bana destek olan başta taraftarımız olmak üzere, bende emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ediyorum" diyerek sözlerini tamamladı. 


YORUMLAR
sarıyerli: 
""
o kulüpte bir cünüplük var ethem kardeş senin verilmiş sadakan varmış ki kulüpten ayrıldın.Allah yolunu açık etsin
08.02.2013 / 22:17
rıdvan önal: 
""başarının yolu""
sevgili kardeşim Ethem önce bir Sarıyer taraftarı olarak ve sokağımın çocuğu olarak sana sarıyere vermiş olduğun hizmetlerden dolayı teşekkür ederim. allah yolunu açık etsin nice güzel günleri ve başarıyı yeni takımınla yaşarsın inşallah. sana bir abi nasihatı sakın yaşadıklarını zihninde defalarca yaşama olan oldu geçti gitdi eyer o konuları unutmazsan üstündeki sitresi atamazsın. bence sıla-yı rahimde hayır vardır, başarının yolu aslında birazda değişiklik yapma zamanın gelmiş olmasıdır bence bunu daha önce yapsaydın belkide bulunduğun yerden daha üstlerde olcaktın çünkü daha çok mücadele gerektirecekti bu ayrılıklar. kaldın ve kendini devamlı rahat hissettin aile ortamın ve arkadaşların hep yanında idi buda seni işinin haricinde çok başka şeylerlende oyalanmana sebep oluyordu şimdiyse sadece yapabileceyin tek şey işin ve senin potansiyelin zaten fazlasıyla var. kısacası başarının yolu budur. gelelim seni satan ve arkandan iş çeviren yöneticilere. adamlar zaten battıkları kadar battılar birde etiik olmadığı biçimde seni yolladılar. sırf sen boşta kalıcaktınki ozaman çevrelerine !bakın biz iyi olmadığı için gönderdik kimsede almadı diye bilmek için senin geliceyinle ve ekmeyinle oynamaktan geri kalmadılar işte nasıl karakterdeki insanlar oldukları ortada zaten dışarıda yönetimin nerdeyse tamamı bir birinin arkasından sallayıp duruyor. hepsinde kişilik bozukluğu var sanki. aslında seni göndererek sana ne büyük iyilik yaptılar bilemessin allah sarıyerimizi bu acemi futbol cahillerinin elinden kurtarsın. yolun açık olsun kardeşim...
08.02.2013 / 20:17