Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - AK PARTİ SARIYER İLÇE TEŞKİLATI YENİ YÖNETİMİ AÇIKLANDI
Milyonlarca emekliye müjde...
Hükümetten 'Dolar' Açıklaması
Yeniköy'de Feci Kaza

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

AK PARTİ SARIYER İLÇE TEŞKİLATI YENİ YÖNETİMİ AÇIKLANDI

AK PARTİ SARIYER İLÇE TEŞKİLATI YENİ YÖNETİMİ AÇIKLANDI
AK Parti Sarıyer ilçe Teşkilatı yeni yönetim listesini açıkladı. Ak Parti İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir listenin demografik yapıya, meslek guruplarına ve eğitim düzeylerine dikkat edilerek ve istişare edilerek hazırlandığını Ak Parti'ye Katma değer katacak bir liste olduğunu açıkladı.
23.01.2013 / 22:53


"YENİ LİSTE PARTİYE KATMA DEĞER KATACAK BİR LİSTEDİR"

Ak Parti Sarıyer İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir, oluşturulan yeni listenin tecrübe, huzur ve ahengin ortaya çıktığı bir liste olguğunu söyleyerek en doğru şekilde oluşturulması için Genel Merkez, İstanbul İl Başkanlığı ve Sarıyer İlçe Başkanlığı olarak beraber istişare ettiklerini ve en doğru listenin oluşturulduğunu söyleyerek sözlerine şöyle devam etti. "Oluşturulan yeni liste için demografik yapıya meslek guruplarına ve eğitim düzeylerine çok dikkat ettik, partiye katma değer katacak bir liste oldu, Teşkilat disiplini ve gönül bağı içinde bu süreci yürüttük emeği geçen arkadaşlarımıza ve daha önce de yönetimde bulunarak bizlere hizmet vermiş arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Yeni listemiz Sarıyer'imize hayırlı olsun" dedi.

"BİZDE GÖREV ALINMAZ VERİLİR"


Hüseyin Özdemir anket sonuçlarını da kaynak göstererek Sarıyer'de Ak Partinin önde olduğunu ve Sarıyeri almaya and içtiklerini ve tüm teşkilat olarak Ak Partiliyim diyen her nefer buna and içmiştir şeklinde konuşarak sözlerine şu şekilde devam etti."Bizde görev alınmaz verilir. İl Başkanlığımız ve Genel Merkez'imiz İlçe Başkanlığı görevini tekrar Hüseyin Özdemir'e vermiştir. Bu sorumluluğu layıkıyla götüreceğiz. Biz Sarıyer!i almaya and içmişiz, Tüm teşkilat olarak Ak Partiliyim diyen her nefer buna and içmiştir. Suni gündemler ve Partiye zarar vermek için fırsat kollayanlar bizi hedefimizden asla alıkoyamaz. Genel Merkezimiz ve İl Başkanlığımızla beraber teşkilat yapısı ve gönül bağı çerçevesinde tecrübe, huzur ve ahengin bir araya geldiği çok güzel bir liste oluşturduk Sarıyer'imize hayırlı uğurlu olsun" şeklinde konuştu.

Öte yandan alınan bilgilere göre Sarıyer AK Parti'yi yeni bir liste oluşturma sürecine iten Ayazağa, Maslak ve Huzur Mahallelerinden Cengiz Tekin, Selçuk Bozkır, Osman Yılmaz, Şükran Çakır, Osman Selvi, Abdullah Karaman ve Necati Yarlığan yeni listeye dahil olan isimler oldu.

 


YORUMLAR
HACI ALİ ARSLAN: 
"NEDEN ?"
Bir ilçe teşkilatı Genel merkez kararı ile fesh ediliyor. Ardından tekrar teşkilatlanma ve yeni yönetimin oluşturulması yine aynı kişiye veriliyor. Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu Madem tekrar aynı kişi etrafında örgütlenilecektiyse eski ilçe yönetimi niye fesh edildi? gerekçesi neydi? Yeni yönetime önümüzdeki süreç de Başarılar diliyor, saygılar sunuyorum.
30.01.2013 / 14:30
ak gençlik: 
""
Aydoğan cevahir yine kudurur bence:)
23.01.2013 / 21:57