Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - ARKADAŞI TARAFINDAN ÇEKİÇLE ÖLDÜRÜLDÜ
Sarıyer'de 'Yağmur' Kazası 1 Ağır Yaralı
Kredi Kartı Borcundan Takibe Alınanların Sayısı Azaldı
Oltalar Farkındalık İçin Atıldı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

ARKADAŞI TARAFINDAN ÇEKİÇLE ÖLDÜRÜLDÜ

ARKADAŞI TARAFINDAN ÇEKİÇLE ÖLDÜRÜLDÜ
İstinye'de kağıt toplayıcıları arasında çıkan kavgada Şahin Demir başına çekiçle vurularak öldürüldü.
20.01.2013 / 16:26


İstinye'de kağıt toplayıcıları arasında çıkan kavgada Şahin Demir(53) başına çekiçle vurularak öldürüldü. Polis olaydan sonra olay yerinde bırakılan kağıt toplama arabası sayesinde şüphelilerin kimliklerini belirlediği iki kişiyi, gözaltına aldı. Şüpheliler tutuklanarak cezaevinde gönderilirken olayın içki parası isteme yüzünden meydana geldiği öğrenildi.

HASTANEDE 2 SAAT SONRA HAYATINI KAYBETTİ

İstinye mahallesi, Köybaşı caddesi üzerinde bulunan bir parkta meydana gelen olayda yerde yatan bir kişi gören vatandaşlar polise ihbarda bulundu. İhbar üzerine olay yerine giden polis ekipleri kağıt toplayıcılığı yaptığı öğrenilen Şahin Demir'i ağır yaralı olarak buldu. Hastaneye kaldırılan Şahin Demir 2 saat sonra hayatını kaybetti.

İÇKİ PARASI YÜZÜNDEN CİNAYET İŞLEDİ

Cinayet Büro Amirliği olayla ilgili başlattığı soruşturmada önce olay yerinde bulunan kağıt toplamada kullanılan el arabasının Ercan A.(25)'a ait olduğu tespit edildi. Ercan A. kısa sürede polis tarafından yakalandı. Bu kişinin verdiği ifadelerden olay yerinde bulunan ikinci fail Ali B.(38)'de gözaltına alındı. Soruşturma sonucunda hepsi kağıt toplayıcısı olan şüphelilerin içki parası isteme yüzünden kavga ettikleri bu sırada Şahin Demir'in başına çekiçle vurularak öldürüldüğü tespit edildi.

Poliste işlemleri sırasında gözaltına alınan Ercan A. ile Ali B.'nin ifadelerinde Şahin Demir'le kavga ettiklerini onu dövdükten sonra olay yerinden ayrıldıklarını, bıraktıklarında arkadaşlarının yaşadığını söylediler. Şüpheliler çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.

 


YORUMLAR
İSTİNYELİ FATİH DEDEOĞLU: 
""
SARIYERDE POLİS HERYERDE DEVRİYE GEZİYOR AMA GÖRÜYORUZKİ NERDE CİNAYET İŞLENSE VE NERDE HIRSIZLIK OLSA HEP OLAY BİTTİKTEN SONRA POLİS OLARAK OLAY İNCELEMEYİ GÖRÜYORUZ, DEVRİYE GEZEN POLİS ARAÇLARININ YAKTIĞI BENZİNE YAZIK, HALKIN PARASIYLA O DEPOLAR DOLUYOR. O ZAMAN DEVRİYE GEZİYOSAN Bİ TANE CİNAYETİ ÖNLE, HEP OLAY BİTİNCE POLİS GÖRÜYORUZ.
20.01.2013 / 23:11