Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - MEHMET ALİ BİRAND'A SON VEDA
Salih Bayraktar: </br>Gençlerimize Sahip Çıkalım Onları Bezdirmeyelim, Tüketmeyelim Aksine Hayata Bağlayalım
Çayırbaşı Mahallesi Muhtarı Bektaş İETT ve İBB’yi eleştirdi
“Küresel Siyasi Hegemonyanın Baronları Eninde Sonunda Diz Çökecektir”

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

MEHMET ALİ BİRAND'A SON VEDA

MEHMET ALİ BİRAND'A SON VEDA
Tedavi gördüğü Amerikan Hastanesi'nde hayatını kaybeden ünlü gazeteci Mehmet Ali Birand için ilk tören Doğan TV Center'da düzenlendi.
19.01.2013 / 12:04


Tedavi gördüğü Amerikan Hastanesi'nde hayatını kaybeden ünlü gazeteci Mehmet Ali Birand için ilk tören Doğan TV Center'da düzenlendi.

SON KEZ O BİNADA

Birand'ın cenazesi saat 09.00 sıralarında Zincirlikuyu Mezarlığı Gasilhanesi'nden alınarak tören için Doğan TV Center binasına götürüldü. Birand'ın cenazesinin alınması sırasında oğlu Umur ile eşi Cemre Birand da yer aldı.

Birand'ın cenazesi daha sonra Teşvikiye Camii'ne götürülecek. Öğle vakti kılınacak cenaze namazının ardından Birand'ın cenazesi Anadolu Hisarı'ndaki aile kabristanına defnedilecek.BABANIN ARKASINDAN SON BAKIŞ

Birand'ın cenazesinin hastaneden alınışı sırasında oğlu Umur Birand'ın tabutun arkasından uzun uzun baktığı anlar hafızalara kazındı.BİZLERDEN ÇOK SİZLERİ SEVİYORDU

Düzenlenen törende konuşan eşi Cemre Birand, "Hepinize ayrı ayrı teşekkür etmek istiyorum. Hepinizi çok sevdi. Bizlerden çok sizleri seviyordu. Çünkü evde tutamadık. Kemoterapiye girdikten sonra hemen işe koyulurdu. Ona göre tam şanlı şerefli Cumhurbaşkanına yakışır şekilde bir uğurlama töreni oldu" diye konuştu.