Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - BU SÖZLER ÇOK KONUŞULACAK
Sarıyer'de 'Yağmur' Kazası 1 Ağır Yaralı
Kredi Kartı Borcundan Takibe Alınanların Sayısı Azaldı
Oltalar Farkındalık İçin Atıldı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

BU SÖZLER ÇOK KONUŞULACAK

BU SÖZLER ÇOK KONUŞULACAK
Kadir Demir, Alt yapı da görev yapan antrenörleri övdü, alt yapı sorumlusu Lemi Çelik'i yerin dibine soktu...
16.01.2013 / 21:54


Sarıyer Spor Kulübü Yöneticisi Kadir Demir, Alt yapı da görev yapan antrenörleri övdü, alt yapı sorumlusu Lemi Çelik'i yerin dibine soktu...

Sarıyer Spor Kulübü'nde alt yapıdan sorumlu yönetici Kadir Demir'in görevden alınması sonrasında oluşan kaos her geçen gün büyüyerek devam ediyor. Kadir Demir, alt yapı da görev yaptığı süreyi gazetemize değerlendirdi. Son günlerde alt yapımızda oluşan kaos tamamen Lemi Çelik'ten kaynaklanıyor diyen, Kadir Demir yaptığı açıklamada "Alt yapıya başladığımız süreçte çok güzel çalışmalarım oldu. 2 Sene boyunca görev yaptığım alt yapı da ekip halinde çalıştık. Doğrusuyla yanlışıyla kulübümüzün alt yapıdaki tüm yaş kategorilerinde beraberliği ve birlikteliği en üst seviyeye çıkartarak takım olmayı başardık. Gururla söyleyebilirim ki alt yapımız da gerçek bir aile ortamı yakaladık. Lemi Çelik gibi bir adama rağmen biz bunu başardık. Antrenörlerimiz ile futbolcularımız arasında baba oğul, abi kardeş ilişkisini sağladık. Görev yaptığım 2 sene içerisinde çalıştığım tüm alt yapı hocalarından gayet memnundum. Alt yapı antrenörlerimiz eğitimli ve kültürlü olduğu kadar futboluda yeterli derecede bilen, spor adamlarıdır... Antrenörlerimiz, (Lemi Çelik hariç) Sarıyer Spor Kulübü'ne para için değil, öncelikle Sarıyer'e hizmet etmek için görev yapan değerli insanlardır, kıymetlerini bilmemiz gerekir. Ben görev yaptığım tüm hocalarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Ayrıca önemle belirtiyorum ki, alt yapıdan sorumlu yönetici olmasam dahi, kimin ne sıkıntısı ve derdi olursa her zaman bana gelebilir, elimden gelen herşeyi seferber edeceğime söz veriyorum" dedi."Lemi Çelik antrenörlerimizi rencide ederek şov yapıyor"

Lemi Çelik, alt yapı da görev yapan antrenörlerimizi rencide ediyor diye konuşmasına devam eden Kadir Demir "Alt yapıda ki antremanlarda antrenörlerimiz gayet başarılı olmasına rağmen Lemi Çelik,futbolcuların anne babalarına hava atmak için sahaya dalıyor. Antrenörlerimizin yetersiz olduğu izleminini vererek antrenörlerimizi, futbolcuların ve velilerin karşısında küçük duruma düşürmek istercesine sahaya girerek, kendine göre antrenörlerimizin yanlışını düzeltiyor. Bu olay kesinlikle haddini bilmemektir ve büyük bir saygısızlıktır. Eğer alt yapı da görev yapan antrenörlerimizin bir eksiği olursa bu durumu özel olarak odanda konuşursun. Sahada futbolcuların ailelerine hava atmak için, şov yapmak için değerli antrenörlerimizi rencide etmeye, küçük düşürmeye Lemi Çelik'in ne hakkın var! dedi.

Kulübümüz bir an önce Lemi Çelik'ten kurtulmalıdır

Demir sözlerini " Lemi Çelik yaptığı fiyaskolar ile Sarıyer Spor Kulübü'ne zarar veriyor. Kulübümüzü krize sürükleyen en önemli unsur Lemi Çelik'tir. Sarıyer Spor Kulübü, Lemi Çelik'ten kurtulmadığı sürece özlediğimiz huzur ortamını maalesef hiç bir zaman sağlayamayacağız. Üstüne basa basa söylüyorum, kulübümüz bir an önce Lemi Çelik'ten kurtulmalıdır yoksa krizler ve kaos durumları artarak devam edecektir." diye tamamladı. 


YORUMLAR
GERÇEK TARAFTAR: 
""
KADİR DEMİR ADINDA BİR YÖNETİCİMİZ OLDUĞUNU DAHA YENİ ÖĞRENDİM.YENİGÜN GASTESİNDE ÇIKANA KADAR ADAMIN SURATINI BİLE GÖRMEMİŞTİM..KADİR BEY DAHA ÖNCE NERDEYDİ
20.01.2013 / 23:02
tarabyalı: 
""
sarıyerde chp olduğu sürece hiç heveslenmeyin uşaklar lemi hoca gidici değil kalıcıdır
18.01.2013 / 01:48
hakan savaş: 
""
bu lemi ne zaman adam olcak insan utanır da istifa eder bu adam herhalde hakaret yedikçe hoşuna gidiyor
17.01.2013 / 17:16