Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - SARIYER SPOR KULÜBÜ TFF'YE OLAN 250 BİN LİRA BORCUNDAN DOLAYI TRANSFER YAPAMIYOR
Sarıyer'de 'Yağmur' Kazası 1 Ağır Yaralı
Kredi Kartı Borcundan Takibe Alınanların Sayısı Azaldı
Oltalar Farkındalık İçin Atıldı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

SARIYER SPOR KULÜBÜ TFF'YE OLAN 250 BİN LİRA BORCUNDAN DOLAYI TRANSFER YAPAMIYOR

SARIYER SPOR KULÜBÜ TFF'YE OLAN 250 BİN LİRA BORCUNDAN DOLAYI TRANSFER YAPAMIYOR
Sarıyer borç nedeniyle kadrosunu güçlendiremiyor! Sarıyer Türkiye Futbol Federasyonu'na olan 250 bin lira borcundan dolayı transfer yapamıyor.
24.01.2013 / 01:07


Ligin ikinci yarısı öncesinde takım kaptanlarından kaleci Ethem Bayburt ile birlikte Turgay Koyuncu, Tevfik Işık, Yunus Altun, Ünal Nuroğlu ve Hüseyin Kayıkçı ile yollarını ayıran Sarıyer, Türkiye Futbol Federasyonu'na olan borçları nedeniyle kadrosunu güçlendiremiyor.

Sarıyer Spor Kulübü yöneticisi Faruk Yılmaz yaptığı açıklamada ''Takımımızı güçlendirme adına transfer yapacağız ama Türkiye Futbol Federasyonu'na 250 bin lira borcumuz var. Bu borç nedeniyle transfer kısıtlamamız bulunuyor. Önümüzdeki hafta sonuna kadar bu borcu ödeyip biri kaleci olmak üzere 3-4 futbolcu ile kadromuzu güçlendirmek istiyoruz'' diye konuştu. Kulübün eski başkanlarından Mehmet Akdağ'ın yaptığı özel mukaveleler sonucunda zor durumda kaldıklarını belirten Yılmaz ''3 sene öncesinden Mehmet Akdağ döneminde futbolcularla özel mukaveleler yapılmış. Kendisi bunları kasasında saklamış. Yönetim değişince de mukaveleleri futbolculara vermiş. Göreve geldiğimizde 1 milyon 200 bin lira borç vardı. Bu borcun 1 milyon liraya yakın olan kısmını ödedik. 250 bin lira borcumuz kaldı'' ifadelerini kullandı.

YAPILAN İKİ TRANSFER HENÜZ RESMİYETE DÖNÜŞMEDİ

Sarıyer Spor Kulübü yönetimi şuan itibariyle 2 transfer yaptıklarını açıklamıştı, Cemre Atmaca  ve boşta olan Osman Kurtuldu transferlerini resmi olarak henüz gerçekleştirmedikleri, TFF ye olan borç ödenince işi resmiyete dönüştürecekleri belirtiliyor.

 


YORUMLAR
Rıdvan ÖNAL: 
"belediye baksın size"
hani bir laf vardırya dalga geçmek maksadıyla mecazi anlamda söyleriz baksana bana deyince belediye baksın sana deriz. tamda lafı gelmişken bu habere aynen söylenicek laf işte belediye baksın size. çünkü elinizdeki oynatın yada oynatmayın hazır elamanınız varken gönderin sonrada transfer yapamıyoruz diye dert yanın. bunun adına tam anlamıyla CAHİLLİK denir bukadarmı acemilik olur yahu tedbirinizi almadan adam yolluyorsunuz sonrada ağlıyorsunuz bu borç ekiden kalmaydı ve vardı bundan sebep transfer kapalıydı bunuda biliyordunuz ve siz elinizdeki hazır adamları yolluyorsunuz şimdide para yatırmak lazım dediyinize göre belediye başkanına yanaşmayamı çalışıyorsunuz. şükrü genç yatırır parayı nasılsa valeybola okadar para yatırımı yapan bir başkan sarıyerin göz bebeyi fıtbol takımınamı vermiiyecek. peki karşılığında sizlere karşı ne yaptırımda bulunucak? off off diyorum sadece sizler ply-off hayal zaten.
13.01.2013 / 15:31
beyaz martı: 
""
desenize yine şükrü efendiye muhtaç kaldık,yarın ağlamalar başlar görürsünüz
13.01.2013 / 02:22