Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - MUSTAFA SARIGÜL SARIYER'DE GÖVDE GÖSTERİSİ YAPTI
“Bu Mücadeleyi Devlet Ve Millet Olarak Sonuna Kadar Sürdüreceğiz”
‘7 Kardeştik 80 Milyon Olduk’
15 TEMMUZ GAZİSİ SABRİ GÜNDÜZ: Ayaksız yaşanır, vatansız yaşanmaz

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

MUSTAFA SARIGÜL SARIYER'DE GÖVDE GÖSTERİSİ YAPTI

MUSTAFA SARIGÜL SARIYER'DE GÖVDE GÖSTERİSİ YAPTI
Mustafa Sarıgül Sarıyer'de Şükrü Genç'i eleştirirken, Sarıyer Belediyesi Başkan Vekili Hayati Kaptanoğlu, Sarıgül'ün kolundan hiç ayrılmaması dikkat çekti.
12.01.2013 / 00:33


Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül bir yakınının cenazesi için Sarıyer'e geldi. Cuma namazınıda Sarıyer Merkez Camii'sinde kılan Sarıgül, ardından cenaze namazına katıldı.Cenaze namazından sonra Sarıyer esnaflarınıda dolaşan Sarıgül, Tarihi Sarıyer Börekçisini de unutmadı. tezgahta börek kesti, böreklerin tadına baktı ve kestiği börekleri ikram etti. Sarıgül uğurlu gelsin diyerek te 100 TL verdi. Mustafa Sarıgül esnafları kısa kısa gezdikten sonra Adeta, gövde gösteri yaparak Atatürk Anıtı'nın bulunduğu Cumhuriyet Meydanı'nda açıklamalar da bulundu, basın mensuplarının sorularına da cevap verdi.

Mustafa Sarıgül Sarıyer'den mi aday olacak?

Mustafa sarıgül yaptığı açıklama da "Önümüzdeki günlerde önemli gelişmeler olacak. Şuanda Sarıyer’deyiz. Bekle Cannes, bekle Monako Sarıyer geliyor. Orada Cannes, Monako varsa burada da Sarıyer var. Düşündüm, baktım, planlandım. Monako’ya giden turist sayısı yılda 6 milyon. Deniz kenarında bir yer, boğaz yok hiçbir ruhu yok. Demek ki tanıtıma ihtiyacı var. Orada Monako, Cannes varsa burada da Sarıyer var. Sarıyer’in yüzü gülecek. Sarıyer muhteşem bir noktaya gelecek. Ama her şey halkın ve yurttaşlarımızın takdiri” dedi.

Mustafa Sarıgül: "Ben Başbakanlık istiyorum"

Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Konuşmasında; siyasi makamlar zaman tüketme yeri değil, hizmet üretme yeridir. Siyasi koltuklar da zaman tüketilmez hizmet üretilir, ben hiç bir zaman adaylık yarışında olmadım ve gücümü koltuklardan almadım ben koltuklara tekme atarım ben koltuklara tekme atmasaydım partiyi kurar genel başkan olurdum. Ama ben genel başkanlık istemiyorum. Ben Başbakanlık istiyorum. Benim biyografimde muhalefette yaptığım görevler yazmayacak, iktidarda yaptığım görevler yazacak Bölen, parçalayan olmak istemedik. Biz istiyoruz ki büyük bir demokratik buluşma olsun. Bu demokratik buluşmanın içinde sosyal demokrasi

ve inançlara saygılı laiklik, cumhuriyetin değerlerini güçlendirecek bir yapı ve Türkiye’yi İran, Irak ve Afganistan tarafına değil, Almanya’nın ve İngiltere’nin önüne geçirecek bir yapının iktidar olması için arkadaşlarımla birlikte çalışmalarıma devam ediyorum. Mustafa Sarıgül belediye başkanlığı koltuğuna çok fazla bağlı bir isim değildir. Mustafa Sarıgül adaylık yarışında değil, hizmet yarışında olur. Ben hizmet istiyorum ki hizmet yapalım. Ben teklif beklemem. Mustafa Sarıgül koltuk peşinde koşmuyor. Buna karar verecek olan, değerlendirecek olan yurttaşlarımdır, TDH’ya gönül veren arkadaşlarımdır. Biz tenekeden teyyare falan değiliz. şeklinde konuştu.

Şükrü Genç'e göndermelerde bulundu

Mustafa Sarıgül Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç'e de göndermeler de bulunarak Küskün veya kırgın olmadığıni söyledi. "Şükrü Genç'in babası Abbas Amca çok sevdiğim bir insandı keşke Şükrü Genç, Abbas amcayı biraz daha fazla dinleseymiş" diyerek Şükrü Genç'e göndermelerde bulundu.

Hayati Kaptanoğlu, Mustafa Sarıgül'ün kolundan ayrılmadı

Sarıyer Belediyesi Başkan vekili Hayati Kaptanoğlu'nun, Mustafa Sarıgül'ün kolundan hiç ayrılmaması da dikkat çekti.Mustafa Sarıgül, Sarıyer’deki cenazenin ardından Kağıthane’deki bir başka yakının cenaze törenine katılacağını belirtti. sarıgül'ün yanında duran Hayati Kaptanoğlu da oraya geleceğini söyleyince, “Ama yalnız gel..!” diye karşılık verdi. 


YORUMLAR
selim dedeoğlu: 
""
Şükrü Genç bakalım bu durumda ne yapacak?
13.01.2013 / 02:18